No veikala Rīgā nozog 50 kažokus aptuveni 100 000 latu vērtībā

Apollo
0 komentāru

Pagājušajā naktī Rīgā no kāda veikala pagaidām neidentificētas personas nozagušas 50 kažokus, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Preses un sabiedrisko attiecību sektora vecākais speciālists Edgars Dudko.

Veikals, no kura neidentificētas personas, uzlaužot veikala aizsargžalūzijas, nozaga 30 kažokus 2008. gada nogalē.

Veikals, no kura neidentificētas personas, uzlaužot veikala aizsargžalūzijas, nozaga 30 kažokus 2008. gada nogalē.

Foto: Ieva Čīka/LETA

Pēc viņa teiktā, zagļi iekļuva kādā veikalā Mazajā Juglas ielā, no kura iznesa 50 kažokus, kurus iekrāva mikroautobusā. Pašlaik policija noskaidro veikalam nodarīto materiālo zaudējumu apmērus.

Kā noskaidroja policijas darbinieki, minētais mikroautobuss nozagts 4. novembrī Mežciemā.

Par nodarījumu sākts kriminālprocess.

Kā aģentūrai LETA apstiprināja SIA «Gauja AB» juriste Sandra Vilciņa, kažoki nozagti viņu uzņēmumā. «Pašlaik mēs uzņēmumā veicam inventarizāciju. Uzņēmumam aptuveni nodarītie zaudējumi ir 100 000 latu,» teica Vilciņa. Viņa stāstīja, ka pēc kažoku zādzības jūnijā uzņēmums logus aprīkoja ar metāla slēģiem, taču šoreiz tas nav traucējis tos pārzāģēt ar autogēnu un caur to pašu logu, kur jūnijā, nozagt kažokus. «Šoreiz kažoki ir nozagti, aizvedot ar mikroautobusu, kuru policija atradusi pamestu netālu no uzņēmuma mežā. Mikroautobusā bija pamesti «Gauja AB» kažoku pakaramie,» stāstīja juriste.

Kažokus uzņēmums ir apdrošinājis. Vilciņa stāsta, ka pēc šīs zādzības uzņēmums apsver iespēju nodrošināt uzņēmumu ar fizisko apsardzi.

LETA jau ziņoja, ka jūnija sākumā no lielākā kažoku ražotāja Latvijā SIA «Gauja AB» veikala, kas atrodas Rīgā, Juglā, tika nozagti 40 kažoki, nodarot zaudējumus 100 000 latu apmērā.

Uzņēmuma interneta mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka SIA «Gauja AB» ir starptautiski reģistrēta preču zīme, lielākā kažoku ražotāja Latvijā un viena no lielākajām kažokzvēru fermām Eiropā. Fermā metodiska ciltsdarba rezultātā radīts pirmšķirīgs šķirnes zvēru ganāmpulks.

«Gauja AB» kažokādas veiksmīgi konkurē ar labākajām Eiropā un pasaulē ražotajām kažokādām. Lai nodrošinātu līderpozīcijas Latvijas tirgū un panāktu ekskluzīvu kvalitāti, daļa kažokādu tiek sūtīta ģērēt, tonēt un krāsot uz Itālijas uzņēmumiem — «Conceria Milanese» un «Eurotann».

1997. gadā «Gauja AB» sāka kažokādu izstrādājumu šūšanu, atverot savu kažokādu izstrādājumu salonu Rīgā, M. Juglas ielā 3, un šūšanas darbnīcas filiāli K. Barona ielā 82a.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv