Noderīgi tiem, kuri iedrošinās paraudzīties uz lietām bez ilūziju plīvura Attēlu galerija

Apollo
2 komentāri

«Jāņa Rozes apgādā» klajā nācis vēl viens Džona Loida un Džona Mičinsona kopdarbs – «Viss ir citādāk, nekā tu domā. Otrā grāmata». Līdzīgi kā pirmajā grāmatā, autori nenogurstoši atmasko ikdienas dzīvē izplatītus mītus, aplamus pieņēmumus un vēsturiski izveidojušos pārpratumus. 

Viss ir citādāk, nekā tu domā. Otrā grāmata 2 attēli Atvērt

Viss ir citādāk, nekā tu domā. Otrā grāmata

Foto: Publicitātes foto

Uzticīgais lasītājs kārtējo reizi varēs pārliecināties, cik aptuvenas ir viņa zināšanas par ģeogrāfiju, bioloģiju, zooloģiju, vēsturi un gluži ikdienišķām lietām. Izrādās, ka astoņkājim nebūt nav astoņas kājas, dimants vairs nav cietākā viela pasaulē, Napoelons nemaz nebija īss, futbolu izgudroja Ķīnā, nevis Anglijā utt. Grāmatā uzzināsiet arī to, kā vislabāk apstrādāt medūzas dzēliena vietu (ne tā, kā jūs domājat...), kas īstenībā izraisa trūci, kādēļ izgudroja fotoradarus, vai apmaldījušies cilvēki tiešām iet pa apli un kāpēc būtu jāizvairās no bezmaksas riekstiņiem bāros.

Kā apgalvo grāmatas autori, «divi Džoniji» – viņi no tiesas ik dienu iemācās ko jaunu un cer, ka grāmatas lasīšana mums visiem būs ne mazāk jautra un aizraujoša kā tās veidošana. 

Grāmata tiem, kas iedrošinās paraudzīties uz lietām bez ilūziju plīvura.

  • No angļu valodas tulkojusi Maija Brīvere
  • Māksliniece Sana Romanovska

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv