Nogalinātā studente ar iespējamo slepkavu iepazinās sociālajā tīklā

Apollo

Nogalinātā studente Elīna Pupiņa ar savu iespējamo slepkavu iepazinās sociālajā tīklā, kur viņai iepatikās puiša asprātīgie ieraksti, otrdien vēstī «Diena».

Nogalinātā studente ar iespējamo slepkavu iepazinās sociālajā tīklā

Foto: Reuters/Scanpix

Nogalinātā meitene bija talantīga māksliniece, komunikācijas zinātnes pēdējā kursa studente, kura gatavojās bakalaura darba aizstāvēšanai, bet viņas iespējamais slepkava - topošais jurists, kurš studēja augstskolā «Turība».Tāda šobrīd ir oficiālā versija, jo varmāka pats ieradies policijā un savu vainu atzinis.

Pēc meitenes pēkšņās pazušanas trauksmi sāka celt vecāki, līdz policija uzmeklēja viņas puiša Jāņa Gaigala dzīvesvietu Iļģuciemā Rīgā, un, uzlaužot durvis, uzgāja meitenes mirstīgās atliekas. Pazudis bija pats dzīvokļa saimnieks un arī nauda no meitenes somiņas, par to Elīnas tēvs rakstīja sociālajos tīklos, meklējot palīdzību iespējamā slepkavas notveršanā.

Meitenei ar puisi tuvas attiecības bijušas vien pēdējās pāris nedēļas.

Jau ziņots, ka sestdienas naktī Iļģuciemā Rīgas policisti aizdomās par draudzenes nonāvēšanu aizturēja kādu 25 gadus vecu studentu. Jaunietis savu vainu atzīst un skaidro, ka nelaime notikusi sadzīviska konflikta laikā, kurā viņš draudzenei vairākas reizes iesitis.
 

Ziņo redaktoram par kļūdu! 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv