«Nokia» aicina apmainīt nekvalitatīvus lādētājus

Apollo
0 komentāru

«Nokia» klienti aicināti no pirmdienas bez maksas apmainīt atsevišķus mobilo telefonu «Nokia» lādētāju modeļus, kurus ražojuši trešās puses piegādātāji, portālu «Apollo» informēja uzņēmumā.

«Nokia» aicina apmainīt nekvalitatīvus lādētājus

Foto: «Scanpix»/AP

Rutīnas kvalitātes kontroles procesu laikā «Nokia» konstatējusi potenciālus kvalitātes trūkumus atsevišķiem lādētājiem, kurus ražojis viens no trešās puses piegādātājiem. Šo lādētāju plastmasas korpuss var atdalīties un nonākt nost, tādējādi lādētāja iekšējās sastāvdaļas var kļūt brīvi pieejamas. Un, ja tās tiek aizskartas laikā, kad lādētājs ievietots elektrības ligzdā, pastāv elektrotraumas risks.

«Nokia» nav informācijas par to, vai noticis kāds starpgadījums vai gūta trauma saistībā ar konkrētajiem lādētājiem.

Apmaiņas programmā iekļauts ierobežots skaits atsevišķu lādētāju modeļu, ko ražojis trešās puses piegādātājs konkrētā laika posmā. Šie lādētāju modeļi ir AC-3E un AC-3U, kas izgatavoti 2009. gadā laika posmā no 15. jūnija līdz 9. augustam, un AC-4U, kas ražots 2009. gadā laika posmā no 13. aprīļa līdz 25. oktobrim. AC-3E ir vienīgais lādētāju modelis, kas tika pārdots Eiropā; lādētāji AC-3U un AC-4U tika pārdoti Ziemeļamerikā un Latīņamerikā.

Papildu informācijai, tostarp, lai uzzinātu, kā patērētāji var pārbaudīt, vai viņu lādētāji ir ietverti apmaiņas programmā, «Nokia» izveidojusi mājaslapu. «Nokia» klienti aicināti apmeklēt http://chargerexchange.nokia.com vai vietējo «Nokia» mājaslapu www.nokia.lv.

«Nokia» iesaka klientiem, kuru īpašumā ir apmaiņas programmā ietvertie lādētāji, pārtraukt tos lietot un bez maksas apmainīt pret citu lādētāju.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv