Noklausies Fēliksa Ķiģeļa jauno dziesmu «Ledus sirds»

Apollo
0 komentāru

Fēlikss Ķiģelis uz brīdi ir atgriezies no ierakstu sesijas Somijā, lai klausītājiem prezentētu savu jaunāko veikumu — dziesmu «Ledus sirds».

Noklausies Fēliksa Ķiģeļa jauno dziesmu «Ledus sirds»

Dziesma tapusi, Fēliksam sadarbojoties ar līdz šim neiepazītu teksta autoru Ivaru Sudmali, taču jau tagad ir skaidrs, ka šī sadarbība ir ļoti veiksmīga un noteikti būs ilgstoša, turpinot darbu pie topošā albuma.

«Ledus sirds» producents Ansi Kipo izteicis savu sajūsmu par dziesmas melodiskumu un «lipīgumu» un ir devis piekrišanu strādāt arī pie pārējo Fēliksa dziesmu ieraksta, lai galu galā pie klausītājiem nonāktu laikmetīgs roka albums ar lieliskām melodijām un spēcīgu skanējumu.

No šodienas īpaši biežā iepazīstināšanas režīmā «Ledus sirds» skanēs «Latviešu radio» 96,8 FM ēterā, bet jau no piektdienas, 13. marta, dziesmu varēs dzirdēt visās radiostacijās, kurās atskaņo mūziku latviešu valodā.

Turklāt paredzams, ka pēc gandrīz triju gadus ilgas pauzes, Fēlikss uz skatuves atgriezīsies jau vasarā, spēlējot lielākajos Latvijas mūzikas festivālos, kā arī dodoties apjomīgā Latvijas koncertturnejā.

Dziesmu var lejupielādēt mājaslapā «PlatformaMusic.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv