Nolans: Nešķiet, ka «Sabres» spēlētāji viens otram uzticētos

Apollo
7 komentāri

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētās NHL komandas Bufalo «Sabres» problēma ir spēlētāju vidū jaušamais uzticēšanās trūkums vienam pret otru, uzskata komandas galvenais treneris Teds Nolans.

Teds Nolans

Foto: AFP/Scanpix

Latvijas izlases galvenais treneris Nolans komandas galvgalī bijis piecas spēles. Pirmajā mačā tika izcīnīta uzvara, bet nākamajās četrās cīņās piedzīvotas neveiksmes.

«Ir epizodes, kurās spēlējam labi, bet tad allaž burtiski sabrūkam. Pašlaik man nešķiet, ka spēlētāju vidū būtu uzticēšanās vienam pret otru. Mums pie tā ir jāstrādā,» Nolana teikto citē laikraksts «Buffalo News». «Tas ir viens no mūsu problēmas simptomiem. Sapratne un atbalsts slēpjas komunicēšanā vienam ar otru. Ja hokejisti savā starpā nerunā, neviens nezina, ko otrs var piedāvāt. Pat ja tribīnēs sēž 17 000 cilvēku, tev ir jābūt spējīgām sadzirdēt, ko kliedz aizsargs. Mums vienkārši ir jābūt «skaļākiem».»

Masu mediji uzsver, ka lielākās problēmas komandai šosezon sagādā spēle savā zonā, kur pēc došanās palīgā hokejistiem, kuriem šāda palīdzība nemaz nav vajadzīga, uz ledus tiek atstāti plaši brīvie laukumi.

«Aizsardzībā katram ir jājūtas drošam, ka tavs komandas biedrs spēs labi paveikt savu darbu,» uzskata «Sabres» kapteinis Stīvs Ots. «Kad šādas uzticības nepietiek, veicamie darbi sāk pārklāties. Mums ir jāļauj komandas biedriem veikt savu darbu un jāpieskata viņu muguras, nevis nepārdomāti jādodas palīgos.»

«Uzticība vairo komandas spēles ātrumu. Kad tāda pastāv, tu vēl pirms ripas saņemšanas zini, ko darīs tavs kolēģis, tāpēc vari ātri sākt domāt par savu darbu,» piebilst «Sabres» uzbrucējs Koudijs Hodžsons.

«Tas nebūs divās dienas paveicams brīnums. Mums jāstrādā katru dienu un jācer, ka laika gaitā mūsu sniegums aizsardzībā uzlabosies,» uzskata Ots.

Nākamajā spēlē «Sabres» naktī uz ceturtdienu savā laukumā uzņems Monreālas «Canadiens» hokejistus.

«Sabres» ar 11 punktiem 25 spēlēs joprojām ne tikai ieņem pēdējo, astoto vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē, kā arī visā līgā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv