Nolans: Sabrukām mentāli

Apollo
42 komentāri

Latvijas hokeja izlase otrajā pārbaudes spēlē pret Zviedriju (0:6) sabrukusi mentāli, par ko arī tika sodīta no pretinieku puses, uzskata Latvijas valstsvienības galvenais treneris Teds Nolans.

Teds Nolans

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Šajās divās cīņās pusotru spēli darbojāmies labi, bet atlikušajā laikā Zviedrija pierādīja savu spēku,» pēc otrās cīņas izteicās Nolans. «Ripas tika zaudētas uz psiholoģiskā rēķina. Sabrukām mentāli un Zviedrija mūs par to sodīja

Nolans izcēla, ka šajos mačos sevi labi parādījis Māris Bičevskis. «Pāreja uz pasaules čempionāta līmeni viņam un citiem spēlētājiem nebūs viegla, taču mums uz to jātiecas. Iespēja kļūt par izlases otro vārtsargu ir Kristeram Gudļevskim

«Šajā spēlē hokejisti, kuriem vajadzēja uzņemties iniciatīvu, baidījās to izdarīt. Kad sastāvu papildinās pāris iztrūkstošie spēlētāji, daudzi no šiem hokejistiem atgriezīsies savās pozīcijās laukumā, jo citi vienkārši nav derīgi spēlēšanai vairākumā vai mazākumā,» Nolans norādīja, ka joprojām gaida papildinājumus komandā.

«Šīs abas spēles mums bija ļoti svarīgas. Latvija sevi pierādīja kā labs pretinieks,» izteicās Zviedrijas izlases galvenais treneris Pērs Morcs. «Tieši tāpēc ar savu sniegumu esam apmierināti. No šī sastāva pasaules čempionātā spēlēs aptuveni puse.»

Arī nākamās divas spēles EHC turnīra gaitā Latvija aizvadīs «Arēnā Rīga» - 19. un 20. aprīlī pret Baltkrieviju, bet pēdējā pārbaudes spēlē pirms čempionāta Latvijas izlase 28. aprīlī izbraukumā tiksies ar Franciju.

Pasaules čempionāts no 3. līdz 19. maijam otro gadu pēc kārtas tiks aizvadīts Helsinkos un Stokholmā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ceturtdaļfināli

3:8
2:1
4:3
2:3B

Pusfināli

0:3
3:0

Spēles par medaļām

2:3B
1:5

Komentāri

Vairāk

 

 

Ienākt apollo.lv