Noliktavā atrod kontrabandas cigaretes 181 000 latu vērtībā Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas kriminālpārvaldes darbinieki otrdien Rīgā atklāja noliktavu, kurā atradās 8 189 400 kontrabandas cigaretes, kas ir viena no lielākajām pēdējā laikā aizturētajām kontrabandas kravām, portālam «Apollo» paziņoja VID Komunikācijas daļā.

Noliktavā atrod kontrabandas cigaretes 181 000 latu vērtībā 3 attēli Atvērt

Foto: VID

Pirmdien VID darbinieki uz ceļa Rīga–Bauska aizturēja mikroautobusu, kurā atradās gandrīz miljons «L&M» markas cigarešu ar Krievijas akcīzes markām. Izmeklēšanas laikā VID atklāja cigarešu noliktavu Rīgā, kurā atrastas 32 paletes tādām pašām cigaretēm, kādas atrastas mikroautobusā. Aptuvenā izņemto cigarešu muitas vērtība ir 181 000 latu.

Noliktavā atrastas arī paletes ar cigarešu «Embassy Number 1» paciņu un bloku kartona sagatavēm. Tāpat tur atradās arī citas preces — klozetpodi, biroja mapju vāki —, kā arī liels daudzums tukšu šampanieša pudeļu.

Preces, pēc VID Muitas kriminālpārvaldes speciālistu domām, tikušas izmantotas kā aizsegs kontrabandas cigarešu kravām. Tāpat speciālisti uzskata, ka noliktava bijusi cigarešu pārfasēšanas punkts, kurā notikusi cigarešu uzglabāšana, pārfasēšana, kā arī tirdzniecība.

VID ierosinājis kriminālprocesu par nelikumīgām darbībām ar muitošanai pakļautām precēm lielā apmērā. Krimināllikumā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēta brīvības atņemšana no trīs līdz 10 gadiem.

Aizdomās turētā statuss šobrīd piemērots vienai personai — 1979. gadā dzimušam Latvijas pilsonim, kurš jau agrāk nonācis tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv