Nomnieki nesteidz pamest lielos tirdzniecības centrus

Apollo
0 komentāru

Lai gan telpu nomas maksas kritušās un palielinās aktivitāte tirdzniecības telpu segmentā, nomnieki nesteidz pamest lielos tirdzniecības centrus.

Nomnieki nesteidz pamest lielos tirdzniecības centrus

Foto: Lita Krone/LETA

«Linstow Center Management» apsaimniekotajos «Galactico» centros - «Mols», «Dole», «Alfa», «Origo» un «Galerija Centrs» vakantās platības aizņem ne vairāk kā 6% no kopējās iznomājamās platības. «Ir objekti, kuros brīvu iznomājamo platību nav vispār,» norāda «Linstow Center Management» Iznomāšanas un attīstības direktors Mārcis Budļevskis.

Viņš tomēr atzīst, ka gadījumi, kas saistīti ar pēkšņiem nomnieku maksātnespējas pieteikumiem vai atteikumiem pagarināt līgumu ir vairāk nekā iepriekšējos gados.

«Daudzi nomnieki šo laiku redz kā lielisku iespēju uzsākt savu biznesu Latvijā un Baltijā,» stāsta tirdzniecības kompleksa «Spice» direktore Iveta Lāce, norādot, ka šobrīd «Spicē» visas telpas ir iznomātas un atvērti vairāki starptautiski pazīstamu zīmolu veikali un tirdzniecības vietas.

Kā ziņots iepriekš, pateicoties zemajām nomas maksām, pieaugusi aktivitāte Rīgas centra un Vecrīgas tirdzniecības telpu segmentā. Brīvo telpu īpatsvars palielinās jo īpaši mazajos tirdzniecības centros, veidojot 10-15%.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. oktobris

Vārda dienas

Renāte, Mudrīte, ModrīteRenija, Renijs, Renita, Renta, Rēna, Rineta, Rinete, Reneta, Renāta, Mudris, Rana, Ranāte, Raneta, Ranita, Ranta, Rena, Renata, Renate, Mudra

Valūtu kursi

24.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv