«Nordea pensijas» sponsorē «Positivus» festivālu un dāvina biļetes

Apollo
0 komentāru

«Nordea pensijas» kļuvusi par «Positivus» festivāla sponsoru un festivāla apmeklētājiem piedāvās kino skatuves programmu un citas aktivitātes. Šim notikumam par godu no 14.aprīļa 500 veiksminiekiem būs iespēja tikt pie šī gada festivāla ieejas biļetēm par brīvu.

«Nordea pensijas» sponsorē «Positivus» festivālu un dāvina biļetes.

«Nordea pensijas» sponsorē «Positivus» festivālu un dāvina biļetes.

Publicitātes foto.

Katru dienu no 14. līdz 18. aprīlim pirmie 100 «Stockmann Trako Dienu» apmeklētāji, kas kļūs par «Nordea pensiju» klientiem, saņems divu dienu brīvbiļeti vienai personai uz «Positivus» festivālu 2010. Pieteikties pensijām varēs «Nordea» pārdošanas centrā «Stockmann» 4.stāvā, uzrādot pasi.

«Positivus» festivālu rīkotājs Ģirts Majors: » «Nordea Pensiju» pievienošanās festivālam dos vērā ņemamu pienesumu festivāla programmai, no kuras ieguvēji būs visi apmeklētāji.»

Iļja Arefjevs, «Nordea Pensions Latvia» valdes loceklis: «Mums ir grūti iedomāties vēl atbilstošāku pasākumu, kura laikā apmeklētājiem atgādināt – ja vēlaties arī pensijas gados izbaudīt tikpat pozitīvas emocijas kā festivāla laikā, tad par pensiju uzkrāšanu jārūpējas laikus.« 

Noteikumi par pieteikšanos pensijām un «Positivus» festivāla biļešu saņemšanu pieejami: «nordea.lv/akcijas_noteikumi».

Biļetes uz «Positivus» festivālu nopērkamas par Ls 25 «Biļešu Serviss» kasēs. Pēc pirmo mākslinieku izziņošanas tās kļūs dārgākas.

«Positivus» festivālu 16. un 17 jūlijā jau ceturto reizi notiks Salacgrīvā un tas ir lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā. Iepriekšējos gadus festivālā ir uzstājušās tādas zvaigznes kā «Moby», «Prāta Vētra», «Travis», «Manis Ctreet Preachers», «Fatboy Slim», «James», «Stereophnics» un daudzas citas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv