Norīkos atsevišķu vagonu uz Koknesi Tvīda brauciena dalībniekiem

Apollo
1 komentārs

«Pasažieru vilciens» (PV) sestdien, 18.maijā no Rīgas uz Koknesi norīkos atsevišķu vagonu Tvīda brauciena dalībniekiem, kuri piedalīsies Koknesē notiekošajos tradicionālajos Sama modināšanas svētkos.

Norīkos atsevišķu vagonu uz Koknesi Tvīda brauciena dalībniekiem

Foto: Edijs Pālens/LETA

Kā biznesa portālu «Nozare.lv» informēja PV, Tvīda brauciena mērķis ir parādīt un akcentēt pagājušā gadsimta 20.-30. gadu velosipēdu un apģērbu kultūru. Jau no paša rīta Kokneses tirgus laukumā sāksies ar velokultūru saistītas aktivitātes - Tvīda brauciena dalībnieku reģistrācija, riteņu sagatavošana un rotāšana braucienam.

Rīdziniekiem, Tvīda brauciena dalībniekiem, ir rezervēts īpašs svētku vagons vilcienā Rīga-Krustpils, kurš no Rīgas atiet plkst.8.30. Brauciena laikā notiks dalībnieku reģistrācija, ziņģēšana un cienāšanās. Svētku rīkotāji laipni aicina pievienoties Tvīda braucienam interesentus arī no citām dzelzceļa stacijām maršrutā Rīga-Koknese.

Uzņēmumā skaidro, ka PV arvien vairāk vēršas gan pašvaldības, gan uzņēmumi, kuri vēlas dažādu pasākumu dalībniekiem piedāvāt ceļošanu tieši ar vilcienu. Kā atzīst svētku rīkotāji - vilciens kā pārvietošanās līdzeklis ir ļoti ērts un ietilpīgs, turklāt braucienu var īsināt un svētku dalībniekus iekustināt ar dažādām atrakcijām vēl pirms nokļūšanas gala mērķī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv