Noris sagatavošanās darbi «Limuzīna Jāņu nakts krāsā — 25» svinībām

Apollo
0 komentāru

Kad līdz Līgo naktij atlikušas tikai trīs dienas, vairs nevajadzētu būt nekādu šaubu — vasaras saulgrieži jāsvin Raiskumā pie Cēsīm — vietā, kur pirms 25 gadiem norisinājās leģendārās latviešu komēdijas «Limuzīns Jāņu nakts krāsā» notikumi.

No šodienas sākta triju skatuvju uzstādīšana, kā arī apjumto kafejnīcu, telšu pilsētiņas un automobiļu stāvvietas iekārtošana. Kopējā apjumtā platība būs vairāk nekā 1400 kvadrātmetru, un tātad pat lietus gadījumā iestiprināties varēs sausumā. Ne ēdamas, ne dzeramas lietas līdzi nav jāņem, jo aptuveni 20 kafejnīcu saimnieki sola apmierināt arī lielāku tautas masu gastronomiskās vajadzības.

Īsumā atgādinām, ka pasākumā varēs baudīt gan īpašu koncertuzvedumu ar filmas režisora un aktieru piedalīšanos, dažādu populāru estrādes ansambļu un mākslinieku uzstāšanos, bet naktī — latviešu mūzikas diskotēku.

«Latvijas Dzelzceļš» 23. jūnijā Cēsu un 24. jūnijā Rīgas virzienā nodrošinās papildu vagonus, bet no Cēsu stacijas uz norises vietu Raiskumā un atpakaļ kursēs speciāli autobusi.

Biļešu iepriekšpārdošana «Biļešu paradīzes» (www.bilesuparadize.lv) kasēs, bet pasākuma dienā — Raiskumā. Iepriekšpārdošanā — lētāk.

Noris sagatavošanās darbi «Limuzīna Jāņu nakts krāsā — 25» svinībām

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

17

2017. gada 17. oktobris

Vārda dienas

Karīna, Gaits, GaitisKārina, Kārija, Karīne, Karita, Karinē, Karine, Karina, Karija, Karens, Karena, Gaita

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv