Norvēģi pieveic dāņus un kļūst par apakšgrupas līderiem Video

5 komentāri

Pasaules čempionāta trešās spēļu dienas pēdējā mačā šovakar Norvēģijas hokejisti ar 3:2 pieveica Dānijas valstsvienību.

Norvēģi pieveic dāņus un kļūst par apakšgrupas līderiem

Jau spēles 63. sekundē norvēģus vadībā izvirzīja Matss Trigs, bet otrās trešdaļas beigās Anderss Bastiansens aizturētā soda laikā guva savus trešos vārtus turnīrā, panākot 2:0. Tomēr trešā perioda vidū ar nepilnu piecu minūšu intervālu precīzi meta Stefans Lassens un Madss Bedkers, panākot izlīdzinājumu.

Uzvaras vārtus Norvēģijas valstsvienības labā nepilnas trīs minūtes līdz finālsirēnai guva Sanktpēterburgas SKA uzbrucējs Patriks Turesens.

Atgādinām, ka citos svētdienas mačos Latvija ar 1:4 zaudēja ASV, Francija ar 3:1 uzvarēja Austriju, Krievija ar 4:1 pārspēja Vāciju, Baltkrievija ar 4:3 uzvarēja Slovēniju, bet Šveice negaidīti ar 3:2 «bullīšos» pieveica Kanādu.