Norvēģijā arestēts vīrietis, kurš mājās glabājis ieročus un sprāgstvielas

Apollo
0 komentāru

Norvēģijā arestēts vīrietis, kura mājās policija bija atradusi ieročus un sprāgstvielas, svētdien pavēstīja likumsargi, vienlaikus mediji ziņo, ka nav konstatēta arestanta saistība ar masu slepkavu Andersu Bēringu-Breivīku.

Norvēģijā arestēts vīrietis, kurš mājās glabājis ieročus un sprāgstvielas

Foto: Scanpix/AP

Policijai aizturētais iepriekš bija pazīstam kā labējais ekstrēmists. Aizdomās turamā māja tika pārmeklēta un tur uzieti ieroči pēc tam, kad viņš bija izteicis draudus.

«Policijai nav informācijas, kas viņu saistītu ar Breivīku, bet pēc šiem teroraktiem viņi nevēlas riskēt un izmantoja visus pieejamos resursus, lai šo personu iespējami drīz atrastu,» vēsta laikraksts «VG».

Aizturētā advokāts Vīdars Linds Īvešens sacīja, ka pret aizdomās turamo uzsākta izmeklēšana saistībā ar «nelikumīgu ieroču glabāšanu, sprāgstvielu glabāšanu un draudēšanu».

Aizturētais atzīst, ka viņa «īpašumā bijušas divas medību bises», norādīja advokāts.

Laikraksts arī vēsta, ka policija jau 2001.gadā arestanta mājās uzgājusi ieročus un sprāgstvielas, un ka viņš par automātisko ieroču pārdošanu labējiem ekstrēmistiem arestēts 1990.gados.

Īvešens skaidroja, ka viņa klientam «1990.gados bijuši kontakti ar galēji labējo aprindām, bet šādu kontaktu patlaban viņam vairs nav»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv