Norvēģijas hokejisti pārspēj Baltkrieviju Video

7 komentāri

Pasaules čempionāta devītās spēļu dienas pēdējā mačā pie panākuma tika Norvēģijas valstsvienības hokejisti.

Norvēģijas hokejisti pārspēj Baltkrieviju

Stokholmas apakšgrupas mačā Norvēģijas izlase ar 3:1 pieveica Baltkrievijas hokejistus.

Norvēģi vadībā izvirzījās jau 4. minūtē, kad precīzi meta Pērs-Oge Skroders, bet otrās trešdaļas 6. minūtē viņš guva arī otros vārtus ziemeļnieku labā. Trešā perioda 15. minūtē Anderss Bastiansens vairākumā panāca jau 3:0, bet pusotru minūti līdz cīņas beigām Aleksandrs Kulakovs guva goda vārtus baltkrieviem.

Atgādinām, ka pārējās sestdienas spēlēs Latvija ar 0:2 zaudēja Vācijai, ASV ar 4:2 uzvarēja Franciju, Somija ar 7:2 sagrāva Austriju, Šveice ar 4:1 pieveica Dāniju, bet Zviedrija ar 2:0 pārspēja Slovēniju.