Nosaka īslaicīgu papildu aizliegumu līdaku makšķerēšanai

Apollo
36 komentāri

Zemkopības ministrija saistībā ar līdaku nārsta aizkavēšanos 2013.gada pavasarī noteikusi līdaku makšķerēšanas aizlieguma pagarinājumu līdz 10.maijam, informē Zemkopības ministrijas (ZM) sabiedrisko attiecību speciāliste Viktorija Kalniņa.

Nosaka īslaicīgu papildu aizliegumu līdaku makšķerēšanai

Foto: Lita Krone/LETA

Saskaņā ar Makšķerēšanas noteikumiem pavasarī aizliegts iegūt līdakas to nārsta laikā no 1.marta līdz 30.aprīlim. Ņemot vērā to, ka līdaku nārsta laiks ir atkarīgs no meteoroloģiskajiem apstākļiem (no gaisa un ūdens temperatūras un ledus stāvokļa), kas šī gada pavasarī patstāvīgi zemo gaisa temperatūru un biezās ledus segas ūdenstilpēs dēļ nav labvēlīgi zivju nārstam, ZM, saņemot Liepājas pašvaldības, Dabas aizsardzības pārvaldes, valsts zinātniskā institūta «Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta «BIOR»» un makšķernieku organizāciju viedokļus, nolēma noteikt līdaku makšķerēšanas papildu aizlieguma periodu.

ZM nosaka Latvijas Republikas ūdeņos, izņemot ūdeņos, kas tiek izmantoti specializētai zivkopībai un mākslīgai zivju pavairošanai, līdaku makšķerēšanas papildu aizlieguma periodu no 1.maija līdz 10.maijam.

Līdaku makšķerēšanas papildu aizliegums stāsies spēkā pēc tā publicēšanas oficiālā izdevuma «Latvijas Vēstnesis» tīmekļa vietnē www.vestnesis.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv