Nosalusī Monta nāves brīdī bijusi alkohola reibumā

Apollo

Marta sākumā atrastās mirušās 15 gadus vecās Montas Rezes nāves cēlonis ir vispārējā ķermeņa atdzišana. To noskaidrojuši Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centra Ventspils nodaļas eksperti, portālam «Apollo» pavēstīja Ventspils policijas pārstāve Jolanta Knīse.

Nosalusī Monta nāves brīdī bijusi alkohola reibumā

Foto: Valsts policija

Meitenes asinīs konstatēts alkohols.

Jautāta, vai alkohols varētu būt meitenes iespējamais nāves iemesls, Knīse sacīja: «Sals plus alkohols var būt par iemeslu tam, lai aizietu bojā,» teica Knīse, taču piebilda, ka viņa nav tiesu medicīnas eksperte.

Tāpat viņa pauda lielu nožēlu, ka apstiprinājies fakts, ka meitene liktenīgajā dienā lietojusi alkoholu. No Knīses teiktā, iespējams secināt, ka alkohola daudzums meitenes organismā bijis pietiekams, lai aizietu bojā nosalstot. Iespējams, vēl vairāk nenovēršamu traģēdiju padarījis fakts, ka meitene nebija saģērbusies atbilstoši laika apstākļiem.

«Apollo» jau vēstīja, ka divas nedēļas pēc pazušanas 15 gadus veco meiteni atrada 200 metrus no mājām, 15 metrus no ceļa. 18.februārī meitene ap plkst. 22 paņēmusi mātes telefonu, izgāja no mājām un neatgriezās.

Pēc tam, kad ņetālu no mājām atrastas meitenes mirstīgās atliekas, viņas māte apšaubījusi, ka meita vienkārši nosalusi.


Ziņo redaktoram par kļūdu! 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv