Noskaidrojusies «Eirodziesmas» pusfināla dalībnieku uzstāšanās kārtība

Apollo
0 komentāru

Šodien LTV7 raidījuma «SEMS» tiešraides laikā tika izlozēta visu «Eirovīzijas» nacionālās atlases dalībnieku uzstāšanās secība.

Tādējādi noskaidrojies, kādā secībā pusfinālam izvirzītās dziesmas skanēs «Eirovīzijas» nacionālās atlases pusfinālā, kas 27. februāra vakarā risināsies Olimpiskajā centrā «Ventspils».

Dziesmas startēs šādās secībā:

1. Grupa «Camillas» - «Times goes»
2. Dace Plānāre un Frīdis jeb Aivars Freimanis - «Running around»
3. Ģirts Zeibuliņš - «Place to be»
4. Johnny Salamander - «Party»
5. Miks Dukurs – «Aizejot»
6. Iveta Baumane & Ivo Grīsniņš Grīslis - «Tic Tac»
7. Ginta Ēķe - «Be yourself»
8. Natalija Tumševica - «Dinamite»
9. "Triānas parks» - «Call me any time you need a problem»
10. Intars Busulis - «Sastrēgums»
11. Kristina Zaharova un Annija Putniņa - «Angel of mine»
12. Astra - «Have to say goodbye».
13. Edijs Šnipke - «Make my day»
14. Ketta - «Without you»
15. Grupa «Policistas» - «In love we trust»
16. Fidji - «Don’t want to say goodbye»
17. Aisha feat «G-Point» - «Hey, hey»
18. Grupa «Simply 4» - «When the sun is going down»
19. Sabīne Berezina feat. «PeR» - «Bye, bye»
20. Valters Frīdenbergs - «For a better tomorrow»

Kā redzams, pusfinālā piedalīsies 20 dziesmas. Vakar kļuva zināms, ka «Eirovīzijas» nacionālās atlases pusfinālam izvirzītā Laura Reinika dziesma «I wish I could pretend» Kristīnas Zaharovas sniegumā guvusi augstu novērtējumu Īrijā. Pēc žūrijas vērtējuma starp 300 iesniegtajām dziesmām tā kvalificējusies fināla sešiniekam. Vai tā kļūs par Īrijas pārstāvi, kas dosies uz Maskavu, rādīs laiks. Nacionālās atlases fināls Īrijā paredzēts 20. februārī. Līdz ar to mūziķis, laicīgi informējot LTV, atsaucis šo dziesmu no piedalīšanās Latvijas nacionālajā atlasē.

Šīgada «Eirovīzijas» dziesmu konkurss Eiropā raisījis neparasti lielu interesi. Piemēram, Lielbritāniju Maskavā pārstāvēs Endrjū Loida-Vēbera komponētā dziesma, kuras atskaņojumā pie klavierēm sēdīsies pats autors. Francijas karoga krāsas aizstāvēs pasaulslavenā dīva Patrīcija Kāsa, bet Grieķija uz Maskavu deleģē dziedātāju Saki Rouvas, kas reiz jau ieguvis 2. vietu «Eirovīzijas» dziesmu konkursā, kā arī vadījis konkursa starptautisko finālu Atēnās.

Arī pati Krievija un Krievijas Pirmais kanāls konkursam gatavojas ar lielu atbildību: galvenais producents J. Aksjuta akcentējis, ka Krievija vēlas būt ambicioza šī vārda vislabākajā nozīmē un tas, ko Eiropa ieraudzīs 12., 14. un 16. maijā, «Eirovīzijas» vēsturē būs kas līdz šim vēl neredzēts. Šāda mērķa sasniegšanai esot sapulcināts gan labākais radošais potenciāls, atrastas atbilstošākās telpas un nodrošināti finanšu resursi. Vēl nav paziņoti konkursa vadītāji, un šobrīd par šo tēmu notiek karstas publiskas un aizkulišu cīņas. Pasākums ieguvis arī lokālo logo, kurā sintezēts krievu tautas folklorai raksturīgais Laimes putna tēls uz muzikālais motīvs. Konkursa aktualitātes visplašāk atspoguļotas Krievijas Pirmā kanāla mājas lapā - www.1tv.ru.

Kā jau ziņots, Latvija startēs otrajā starptautiskajā pusfinālā, kas notiks 14. maijā. To noskaidroja 30. janvārī rīkotā izloze Maskavā.

Biļetes uz «Eirovīzijas» nacionālās atlases posma «Eirodziesma-2009» pusfināla un fināla koncertiem jau nopērkamas «Biļešu paradīzes» kasēs visā Latvijā un internetā http://www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena uz pusfināla koncertu, kas 27. februārī sāksies plkst. 21:00, šobrīd ir tikai Ls 3. Savukārt uz finālu, kas notiks 28. februārī plkst. 21, biļetes maksā no Ls 6 līdz Ls 10.

Biļešu pārdošana uz starptautisko konkursu sāksies februāra beigās. Tās varēs iegādāties arī internetā. Cenu amplitūda būs atkarīga no pasākuma ievirzes (mēģinājums / koncerts), kā arī zāles plānojuma, tāpēc to cena svārstīsies no 20 līdz 600 eiro.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv