Noskaidrotas «Mīlestības picas» sastāvdaļas

Apollo
0 komentāru

ASV pētnieki no Čikāgas Garšas ārstēšanas un izpētes fonda atklājuši, ka karstas mocarellas, tomātu un oregano picas smarža ir neparasti spēcīgs afrodīzijs, kas darbojas kā seksuāls stimulētājs.

Lai noskaidrotu, kādi ir Latvijas iedzīvotāju iecienītākie ēdieni afrodīziji, «Čili Pica» sadarbībā ar «Star FM» no 30. janvāra līdz 10. februārim izsludināja konkursu, kura dalībnieki tika aicināti veidot savu «Mīlestības picas» recepti, pamatojot katras sastāvdaļas izvēli, ko tā var dot attiecību uzlabošanai ar mīļoto.

Konkursa rezultāti liecina, ka svarīga mīlestības sastāvdaļa ir asums —/> 55% konkursa dalībnieku kā obligātu picas sastāvdaļu minējuši asos piparus un asās mērces, kas simbolizē kaislību divu cilvēku starpā. Savukārt vairāk nekā 30% konkursa dalībnieku «Mīlestības picā» svaigumam liktu gurķi. Siers kā «Mīlestības picas» sastāvdaļa paredzēta sirdsmieram, šķiņķis —/> lai dotu dzīvei spēku un garšu, bieži minēts arī miesaskāres veicināšanai. Sēnes receptēs iekļautas piedzīvojumu garšai un mīļotā cilvēka pieburšanai.

Lai uzlabotu attiecības ar pretējo dzimumu, daļa konkursa dalībnieku ceptu saldu «Mīlestības picu», izmantojot krāsainas sastāvdaļas dažādībai attiecībās.

Visu mīlētāju dienā, 14. februārī, interesantāko recepšu autori saņems balvas no «Čili Pica» pavāriem —/> pēc pašu receptes ceptu «Romantisko picu».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv