Noskaidroti «BuruSports Balvas» ieguvēji vējdēļos

Uz Pumpuros notikušās «BuruSports Balvas» izcīņas vējdēļos bija ieradušies dalībnieki no visas Latvijas — kopskaitā 46. Kuplais dalībnieku loks sadalījās četrās sacensību disciplīnās. Jaunajā un progresīvajā Formula Windsurfing (FW) disciplīnā startēja 2/3 no visiem dalībniekiem, tā dalījās divās starta grupās — GOLD un SILVER.

FW GOLD grupā pirmo vietu izcīnīja Jānis Preiss, kas tikai par pusmetru pēdējā brauciena  finišā apsteidza Krišjāni Tūtānu, kas izšķīra šo braucēju kopējo rezultātu sacensību dueli. Abas pirmās vietas tika «BS TEAM», bet trešo vietu ieņēma Māris Smiltenieks.

SILVER FW starta grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja jaunais un perspektīvais 14 gadu vecais Rihards Akmentiņš, aiz sevis atstājot Artūru Alsiņu («BS TEAM») un Jāni Neimani.

«Raceboard» disciplīnā ātrākā bija olimpisko spēļu dalībniece Vita Matīse, kura bija pirmā visos braucienos. Sīva cīņa norisinājās par otro un trešo vietu, kur tikai ar viena punkta pārsvaru Gunārs Rozenbergs uzvarēja Daini Pūku.

Slaloma disciplīna, kurā startēja galvenokārt dalībnieki no FW disciplīnas pārliecinoši uzvarēja Jānis Preiss, nevienā startā sev priekšā nepalaižot Krišjāni Tūtānu, kas palika otrais. Trešais palika Uldis Asaris.

Sestdienas pēcpusdienā laika apstākļi sacensību organizatoriem ļāva noorganizēt «BuruSports Balvas» ātruma rekorda uzstādīšanu. 47,5 km/h — tik liels ātrums Mārim Smilteniekam nodrošināja ātrumrekorda titulu.

Visiem vindsērfinga ātruma cienītājiem būs iespēja mēģināt pārsniegt Māra ātrumrekordu rekordu jau šogad, «BuruSports Balvas» izcīņā 10. un 11. septembrī Liepājā.