Noskaidroti «Mis un Misters Latvija 2009» titula ieguvēji Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Šogad konkursā «Mis un Misters Latvija 2009» 12 dalībnieku konkurencē uzvarējuši Ludmila Voroncova un Jānis Verners, aģentūru LETA informēja aģentūras «Mis Latvia» direktore Inta Fogele.

Košos konkursa fotomirkļus varat apskatīt GALERIJĀ.

Pēc ilgiem laikiem «Mis un Misters Latvija 2009» uzvarētāji tik noteikti Latvijā, un šajā gadā konkurss bija īpašs arī ar to, ka tas notika trīs kārtās ar trīs dažādām žūrijām.

Pirmie konkursā tika noskaidroti titula «Mis un Misters Foto 2009» ieguvēji, par kuriem kļuva Jekaterina Jerofejeva un Artūrs Daņiļevičs, savukārt pēc tam tika noskaidroti «Vice Mis un Vice Misters Latvija 2009» ieguvēji, par kuriem kļuva Evija Umbraško un Romāns Voitaņecs.

Šogad visām sešām «Mis Latvija 2009» konkursa dalībniecēm būs iespēja piedalīties dažādos skaistumkonkursos, kas visa gada garumā notis dažādās pasaules valstīs, bet «Mis Latvija 2009» uzvarētāja novembrī pārstāvēs Latviju «Mis Pasaule» konkursā.

Savukārt «Misters Latvija 2009» titula ieguvējam būs jāgaida četri gadi, lai varētu piedalīties pasaules konkursā, jo vīriešiem šis konkurss, līdzīgi kā Olimpiskās spēles, notiek reizi četros gados, stāstīja Fogele.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv