Noskaidroti «Mis un Misters Latvija 2011» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Par skaistākajiem jauniešiem šī gada konkursā «Mis un Misters Latvija 2011» tika atzīti Eva Dombrovska (Jelgava) un Kaspars Romanovs (Balvi).

Eva Dombrovska pēc Murjāņu Sporta ģimnāzijas absolvēšanas mācās Latvijas Lauksaimniecības universitātē, kur iesaistās sporta un kultūras pasākumos. Trenējas vieglatlētikā, volejbolā, basketbolā. Sejojusi arī tautiskās dejas Pēc mācībām Erasmus apmaiņas programmā, vairāk pievērsusies volejbolam universitātes izlasē. Lielākā vērtība dzīvē ir  ģimene un laiks, kuru pavada kopā.

Kaspars Romanovs- Restaurators, sertificēts masieris, veselīga dzīvesveida piekritējs. Nāk no Balvu novada, Tilžas pagasta, prūt runuot Latgolski. Ieguvis bakalaura grādu Sporta pedagoģijā. Ir A, B, C, un drīz būs arī D kategorijas autovadītāja apliecība. Cenšas darīt to, kas patīk un rada prieku gan sev, gan citiem. Ziemā pa kalniem ar snovbordu, vasarā vizinās ar retro motocikliem, organizē atraktīvus izbraucienus līdzīgi domājošiem. Piemīt vēlme iegūt jaunas zināšanas. Varbūt izdosies atrast vēl kādus veclaicīgus motociklus, vai to detaļas, kuras labprāt iegādātos, lai papildinātu topošā privātā muzeja kolekciju! Cīši lobs cilvāks!

«Vice mis Latvija» titulu ieguva Dana Antropova (Rēzekne) un titulu «Vice misters Latvija» ieguva Jānis Rumpis (Ogre). Savukārt titulu «Mis foto Latvija» ieguva Sandra Žera (Rīga) un titulu «Misters foto Latvija» ieguva Roberts Naglis (Jelgava).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv