Noskaidroti rokfestivāla «Bliez no Bedres`10» finālisti Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Rokfestivāla «Bliez no Bedres`10» jauno rokgrupu konkursa žūrija, izvērtējot 18 pretendentus, nolēmusi, ka finālā piedalīsies tādas grupas kā «Between the Lines», «Can_Zone», «Klusā Stunda», «Man-hu», «Mismach», «Sacramental», «Seat Free» un «The Highway», informē rokfestivāla koordinatore Elīna Peina.

Noskaidroti rokfestivāla «Bliez no Bedres`10» finālisti. 2 attēli Atvērt

Noskaidroti rokfestivāla «Bliez no Bedres`10» finālisti.

Publicitātes foto.

Rokfestivāls «Bliez no Bedres`10» norisināsies 4. jūnijā plkst. 21.00 Ķekavā, brīvdabas estrādē pie Ķekavas sākumskolas.

Konkursa finālā katra grupa izpildīs vienu obligāto dziesmu savā kaverversijā un divas orģināldziesmas, savukārt rokfestivāla viesmākslinieku statusā uzstāsies grupa «Tumors» un pagājušā gada skatītāju simpātiju balvas ieguvēji «The Afternoon».

Par rokfestivālu:

Rokfestivāla «Bliez no Bedres» mērķis ir veicināt jauno rokgrupu profesionālo attīstību un popularitāti. Nosaukums «Bliez no Bedres» radies, pateicoties festivāla norises vietai, kura atrodas ieplakā starp Ķekaviņas upi un sākumskolu, kur speciāli pasākumam katru gadu top brīvdabas estrāde.

Rokfestivālu otro gadu pēc kārtas organizē Ķekavas Jauniešu padome un Ķekavas novada dome. Kopīgā sadarbībā ir izveidota mājaslapa «rock.kekava.lv».

Atbalstītāji: «GG Audio», «Elvi kafe», «Attach», «Zanzibāra», Ķekavas novada pašvaldības Kultūras aģentūra.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv