Noskaidroti uzvarētāji Latvijas teātru 4. Ziemas spartakiādē Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

25. februārī jau ceturto gadu Žagarkalnā notika Latvijas Teātra darbinieku savienības rīkotā Teātru ziemas spartakiāde.

Sakarā ar vairākām gaidāmajām pirmizrādēm martā, dalībnieku skaits kopumā bija mazāks, nekā pagājušajā gadā, un tomēr, ar nopietnām komandām Spartakiādē  piedalījās Dailes teātris, Latvijas Nacionālais teātris, Jaunais Rīgas teātris un Valmieras drāmas teātris. Ārpus skatuves sacentās tādi mākslinieki kā Gundars Āboliņš, Juris Žagars, Ģirts Liuziniks, Uldis Anže, Inga Alsiņa, Kristīne Krūze, Artūrs Dīcis,  Mārtiņš Počs u.c. Dalībnieku kopskaits bija aptuveni 80 cilvēku.

Katra komanda, kā ierasts, pierādīja savu radošumu un atraktivitāti disciplīnā «Komandas nobrauciens ar dīvaino objektu». 

  • Jaunais Rīgas teātris – «romantiskais galdiņš saulrietā!» (1.vieta)
  • Latvijas Nacionālais teātris  - „ izturēts stils un skaisti pazaudēts vainadziņš!» (2.vieta)
  • Valmieras Drāmas teātris – «precīzi, ļoti sportiski, bet pāri visam tomēr žūrija vēlējās redzēt vairāk mākslas!»
  • Dailes teātris – «nopietns objekts un viegls smagnējums – «par ziemu»!»

Stafetē (ātruma nobrauciens, slaloms ar dēli, skrējiens, ragaviņas, slaloms ar slēpēm) piedalījās piecas komandas. 

1. Vieta:  Dailes teātris (Juris Žagars, Artis Dzērve, Mārtiņš Počs,  Ansis Gornovs, Andris Vītols)  

2. Vieta: Latvijas Nacionālā teātra 1.izlase (Ģirts Liuziniks, Ģirts Vārtiņš,  Kristaps Skrulis, Mārtiņš Brūveris, Raimonds Tiguls)  

3. Vieta: Latvijas Nacionālā teātra 2.izlase (Alvils Samoilovs, Jānis Vimba, Edmunds Spigovskis, Juris Hiršs, Uldis Anže)

4. Vieta: Jaunais Rīgas teātris (Kārlis Staņa,  Ivars Tillers, Kalvis Lasmanis , Inga Alsiņa, Jānis Liniņš)

5. Vieta: Valmieras drāmas teātris (Kārlis Neimanis, Ilmārs Ceriņš, Evita Sniedze, Māris Lopatko, Zane Fimbauere)

  • Komandu vērtējumā tika ņemti vērā: trīs ātrākie vīrieši slalomā,  ātrākā sieviete slalomā un ātrākais snovbordists. Vietu sadalījums bija sekojošs:

1. Vieta – Jaunais Rīgas teātris (Kārlis Staņa, Jānis Liniņš, Kalvis Lasmanis, Kristīne Krūze, Ivars Tillers)

2. Vieta – Latvijas Nacionālais teātris (Raimonds Tiguls, Ģirts Liuziniks, Uldis Anže, Daina Miķelsone, Ģirts Vārtiņš)

3. Vieta – Valmieras drāmas teātris (Kārlis Neimanis, Māris Salmanis, Zane Fimbauere, Evita Sniedze, Ilmārs Ceriņš)

4. Vieta – Dailes teātris (Juris Žagars, Andris Vītols, Artis Robežnieks, Inese Beķere, Vita Valheima)

Individuālajos startos vietu sadalījums bija sekojošs:

Slaloma nobraucienā ar slēpēm vīriešu konkurencē: 

1. Vieta - Juris Žagars (Dailes teātris)

2. Vieta - Kārlis Staņa (Jaunais Rīgas teātris)

3. Vieta - Jānis Liniņš (Jaunais Rīgas teātris)

Slaloma nobraucienā ar slēpēm sieviešu konkurencē:

1. Vieta - Zane Fimbauere (Valmieras drāmas teātris) 

2. Vieta - Inese Beķere (Dailes teātris) 

3. Vieta - Sandra Orbidāne (Dailes teātris)

Slaloma nobraucienā ar snovbordu vīriešiem:

1. Vieta - Ģirts Vārtiņš (Latvijas Nacionālais teātris)

2. Vieta - Jānis Vimba (Latvijas Nacionālais teātris)

3. Vieta - Ivars Tillers (Jaunais Rīgas teātris)

Slaloma nobraucienā ar snovbordu sievietēm:

1. Vieta - Vita Valheima (Dailes teātris)

2. Vieta - Zane Aļļena (Latvijas Nacionālais teātris)

3. Dace Jakubkova (Jaunais Rīgas teātris)

Žagarkalna Lielo balvu jeb Grand Prix šogad ieguva – Jaunais Rīgas teātris ar visaugstāko punktu skaitu disciplīnu kopsummā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv