Noskaidrots diennakts laiks, kad vislabāk nodarboties ar seksu

Apollo
61 komentārs

Lielbritānijas pētnieki izskaitļojuši diennakts laiku, kad vislabāk nodarboties ar seksu. Speciālisti uzskata, ka optimālais seksuālo aktivitāšu laiks ir 45 minūtes pēc pamošanās, ar noteikumu, ja mosties 6:45 no rīta.

Noskaidrots diennakts laiks, kad vislabāk nodarboties ar seksu

Kā vēsta ārvalstu mēdiji, pētījumā piedalījās 1000 dalībnieki, kuri tika aptaujāti par to, kādā diennakts stundā, pēc viņu domām, ir vislabāk nodarboties ar seksu, lai sasniegtu vislielāko baudu. Balstoties uz brīvprātīgo pētījuma dalībnieku atbildēm, pētnieki sastādīja tabulu, kurā bija norādīti un sagrupēti diennakts laiki, kad vislabāk būtu veikt intīmās aktivitātes.

Rezultātā izrādījās, ka lielākā daļa dalībnieku ar seksu vislabprātāk nodarbojas no rīta, neilgi pēc pamošanās.

Pētnieki skaidroja, ka tā saucamais «rīta sekss» cilvēka smadzenēm liek izstrādāt lielāku endorfīnu jeb laimes hormonu daudzumu, nekā sekss citā diennakts laikā. Ja cilvēks ar seksu nodarbojas no rīta, tad viņš var iegūt enerģiju visai turpmākajai dienai.

Pētnieki arī iesaka cilvēkiem doties pie miera ne vēlāk kā ap desmitiem vakarā, jo tad cilvēks var nakts laikā piedzīvot visas nepieciešamās un veselībai svarīgās miega fāzes.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv