Noskaties dueta «U.K.» jauno videoklipu

Apollo
0 komentāru

Dueta «U.K.» singls «Dievs» no rudenī iznākušā albuma «KU» nokļuvis Latvijas radio stacijās, bet video klips TV ēterā, aktīvā rotācijā tas šobrīd redzams kanālā MVH.  Noskaties to arī «Apollo» portālā!

Noskaties dueta «U.K.» jauno videoklipu

Rolands Ūdris par dziesmu un tās video saka: «Gan dziesmā, gan klipā «Dievs» tiek cilātas tēmas par to, ka Dieva ceļi, kaut neizdibināmi un bieži vien it kā tumsā vedoši, vienmēr vainagojas ar gaišām beigām - tieši ar to, kas tev paredzēts un vajadzīgs. Klipā galvenajā lomā filmējies mūzikas žurnālists Uldis Rudaks, kurš pats atzīst, ka spējis identificēties gan ar dziesmā apdziedāto vientuļnieku, kurš meklē dzīves siltumu, gan arī ar Dievu - to, kas visu redz, zina un tic.

Klips tika filmēts vilcienā Rīga - Tukums, bet meža ainas - pie Tukuma. Filmēšanas laikā nekas ekstra īpaši negaidīts nenotika, ja neskaita, ka gandrīz sadega pats Rudaks. Daudzi, kas klipu jau redzējuši jautā - kas tā par grāmatu, ko klipā lasa Rudaks? Tā nav Bībele, Korāns, Bhagavadgīta vai Tora, bet gan Alana Vatsa fundamentālais darbs par mirkļa lielumu – «Dao of Zen» - Ulda Rudaka mīļāko grāmata, jo bija svarīgi klipā parādīt patiesu interesi par lasīto, kā arī patiesu izmisumu par zaudēto, kas tika arī panākts.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv