Noslēdzies «Sabi Pro Drift Show»

Apollo
0 komentāru

Sestdien, 8. augustā, Biķernieku lielajā auto trasē vēlu vakarā noslēdzās SIA «Sporta aģentūra «Biķernieki»» rīkotais autosporta pasākums «Sabi Pro Drift Show».

Noslēdzies «Sabi Pro Drift Show»

Foto: Austris Auziņš

Tā ietvaros notika Latvijas drifta čempionāta 5. posms, Lietuvas čempionāta 3. posms, «X-Treme PRO drifting Trophy» un «All Stars Competition». Diemžēl nepietiekama apgaismojuma dēļ līdz finālam netika daļa somu PRO līgas «X-Treme Pro drifting Trophy» dalībnieku. Tomēr skatītāju apbrīnam tika nodoti pāris ekstrēmā ātrumā notikušie braucieni, kas vienaldzīgu neatstāja nevienu ātruma un sānslīdes cienītāju. Neraugoties ne uz ko, pasākuma kulminācijā norisinājās «All Stars Competition», kurā piedalījās drosmīgākie PRO klases braucēji no Latvijas, Lietuvas, un visiem par lielu izbrīnu arī trīs sportisti no Somijas. Cīņas par godalgotajām vietām bija ļoti spraigas un elpu aizraujošiem mirkļiem bagātīgas, tomēr sīvā konkurencē visspēcīgākais izrādījās pašmāju sportists Gvido Elksnis.

Liels prieks, ka Latvijas čempionātā piedalījās gandrīz visi spēcīgākie pašmāju sportisti, kuru tehnika ir braukšanas kārtībā. Labāko sešpadsmitniekā iekļuva 13 latviešu sportisti un tikai trīs lietuviešu braucēji. Elpu aizraujošos tandēmu braucienos tika noskaidroti labākie, un Elksnis šajā vakarā izrādījās nepārspējams divreiz. Viņš mājās devās ar 1. vietu arī Latvijas čempionātā. Pirmais četrinieks šoreiz:

1. vieta — Gvido Elksnis (LV) ar «BMW M3»
2. vieta — Ervins Ērglis (LV) ar «BMW 328»
3. vieta — Ķēstutis Petronis (LT) ar «Nissan 180sx»
4. vieta — Ervīns Žuks (LV) ar «BMW M3»

Sakām lielu paldies visiem sportistiem, kas ieradās no tuvākām vai tālākām vietām un, neraugoties uz tehniskajām problēmām sacensību laikā, bija apmierināti ar uzņemšanu, ātro, elpu aizraujošo trasi un skaisto nedēļas nogali kopumā. Īpaši sveicieni sportistiem no Krievijas, kurus gaidīsim mūsu sacensībās atkal nākamgad. Paldies visiem skatītājiem, kuri nenoguruši vēroja šo īpašo drifta šovu.

Šogad atlicis noslēdzošais Latvijas drifta čempionāta posms Igaunijā, un tad tiekamies nākamgad — 2010. gada sezonā!

Sakām pateicību visiem, kas mūs atbalstīja: «Cramo», «Rubbers», «Datnex», «JCDecaux», «Aldaris», «Divinol», Latvijas Automobiļu federācija, «Motul», «Pussy Lounge», www.baltictravelnews.com, «Latvijas Keramika A», «Veta».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv