Noslēgti 8 līgumi par daudzdzīvokļu māju renovāciju

Apollo
0 komentāru

Decembra beigās Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūra noslēdza 8 līgumus par Eiropas reģionālā attīstības fonda līdzfinansējuma piesaisti 566 484,25 latu apmērā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai, portālu «Apollo» informēja Inese Bērziņa, Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūra.

Noslēgti 8 līgumi par daudzdzīvokļu māju renovāciju

Foto: Lita Krone/LETA

Mājokļu renovācijas projekti tiks īstenoti Valmierā (divi), Liepājā, Jelgavā, Limbažos, Rīgā, Siguldā, Cēsīs un Liepājā.

Līgumus par projektu īstenošanu noslēdza SIA «PB7» (Jelgava), biedrība «Beātes nams 25A» (Valmiera), KS «Sporta nams» (Limbaži), biedrība «Helmaņa 1» (Sigulda), KS » Tomsona nams 24» (Rīga), biedrība «Tisē 81» (Liepāja), kā arī SIA «Baltic Sun Energy» (Valmiera un Cēsis).

Šīm ēkām, saskaņā ar apstiprinātajiem projekta pieteikumiem un ņemot vērā energoaudita un būves tehniskās apsekošanas ietvaros konstatētās problēmas, tiks veikta ēku ārsienu, pagraba un bēniņu, siltumapgādes sistēmas renovācija un ventilācijas sistēmas rekonstrukcija u.c. Renovācijas darbi tiks uzsākti 2010.gada pavasarī. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
23

2017. gada 23. novembris

Vārda dienas

Zigfrīda, Zigrīda, ZigrīdsSigrija, Zigfrida, Zigda, Ziga, Zigrita, Zigrids, Zigrida, Zigra, Sigrūna, Sigrīda, Gunilla

Valūtu kursi

23.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv