Noslēgusies «Swedbank» LJBL akcija – «Par Tīru spēli»

Apollo
0 komentāru

No 1. līdz 6. februārim «Swedbank» Latvijas Jaunatnes basketbola (LJBL) līga pirmo reizi rīko Talantu nedēļu, kuras laikā jaunie basketbolisti un izcilas personības līdzdarbosies sporta, izglītības un labdarības pasākumos.

Noslēgusies «Swedbank» LJBL akcija – «Par Tīru spēli»

Foto: Evija Trifanova/LETA

Otrdien, vispārējās izglītības iestādēs klašu audzinātāju stundās norisinājās akcija «Par Tīru spēli». «Swedbank» Latvijas Jaunatnes basketbola līga («Swedbank» LJBL) kopā ar SMVA Antidopinga nodaļu un «TTT Rīga» basketbolistēm viesojās Tīnūžu pamatskolā, lai runātu ar skolēniem par godīgu un no aizliegtajām vielām tīru sportu.

Viesojoties Sanitas Tauriņas audzinātajā 9. klasē, lekciju par no aizliegtajām vielām brīvu dzīvesveidu pasniedza SMVA Antidopinga nodaļas pārstāvis Gatis Berķis, kura stāstījumu ar piemēru no reālās sportista dzīves papildināja basketbola kluba «TTT Rīga» spēlētājas Anda Eibele un Aija Brumermane.

«Swedbank» LJBL direktore Anitra Eiklone: «Biju priecīga redzēt tik zinošus jauniešus, dzirdot tik ļoti saturīgu dialogu. Liels paldies skolotājai Sanitai Tauriņai. Savstarpēji interesantā dialogā janunieši no «TTT Rīga» meitenēm Andas Eibeles un Aijas Brumermanes uzzināja, cik būtiski ir daudz strādāt un mācīties, lai sasniegtu savu mērķi, uzzināja, kāds ir sportistu dzīvesveids, dienas režīms, kā sporta ārsti rūpējas par sportistu veselību.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv