Nosola četrus Latvijas Pasta nekustamos īpašumus

Apollo
6 komentāri

Izsolē vakar nosolīti četri Latvijas Pastam piederoši nekustamie īpašumi Daugavpilī, Aizputē, Durbē un Sējas pagastā, aģentūru LETA informēja VAS «Latvijas Pasts» sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Plone.

Nosola četrus Latvijas Pasta nekustamos īpašumus

Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas Pastam vēsturiski pieder daudz nekustamo īpašumu, no kuriem liela daļa uzņēmumam vairs nav nepieciešami saimnieciskās darbības īstenošanai un kuru uzturēšana rada zaudējumus. Lai samazinātu Latvijas Pasta izmaksas, turpinās uzņēmuma darbības nodrošināšanai neizmantoto īpašumu pārdošana, piedāvājot tos iegādāties publiskajās izsolēs, skaidroja Plone.

11.decembrī Latvijas Pasts publiskā izsolē piedāvāja astoņus nekustamos īpašumus, no kuriem tika nosolīti četri. Tie atrodas Daugavpilī, Aizputē, Durbē un Sējas pagastā.

Kopumā publiskajā izsolē piedalījās astoņi dalībnieki, kuru interesi piesaistīja pieci īpašumi. Kādreizējās Durbes pasta nodaļas telpas, par kuru izsoli aģentūra LETA jau iepriekš rakstīja, vēlējās iegādāties viens dalībnieks, un tās nosolījusi fiziska persona.

Informāciju par summām, par kādām īpašumi pārdoti izsolē, pasts nesniedza. «Ņemot vērā, ka līgumi ar izsoles dalībniekiem vēl nav noslēgti, papildinformācijas sniegšana nebūtu korekta,» piebilda Plone.

Latvijas Pasts izsolē iegūtos līdzekļus tērēs atbilstoši budžetam.

Kā ziņots, Latvijas Pasts informējis Durbes novada domi, ka pieņemts lēmums par nekustamā īpašuma Raiņa ielā 47A, Durbē, atsavināšanu, pārdodot to izsolē. Kā pastāstīja Durbes novada domes priekšsēdētājs Jānis Ruško («Durbes novada attīstībai»), pasta nodaļa jau vairākus gadus atrodas citās telpās turpat netālu Durbes centrā, bet bijušās pasta nodaļa telpas netiek izmantotas. Nekustamā īpašuma izsole notika ar lejupejošu soli, un īpašuma nosacītā (sākotnējā) pārdošanas cena bija 10 800 latu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
13

2017. gada 13. decembris

Vārda dienas

Veldze, LūcijaVeldza, Lusija, Lucijāns, Lucijans, Lucijana, Lucija, Luciāns, Lucians, Lucianna

Valūtu kursi

13.12.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv