«Nothing Special» piedāvā dziesmu «Taupi» ar Raiņa vārdiem

Apollo
0 komentāru

Ierasts uzskatīt, ka Raiņa dzeja jau sen nogūlusi latviešu literatūras klasikas plauktos un vidusskolas obligātās literatūras klāstā, taču dažas Raiņa rindas, iespējams, pašlaik pateic daudz vairāk nekā pirms simt gadiem. Viss pārējais, protams, ir «Nothing Special».

«Nothing Special» piedāvā dziesmu «Taupi» ar Raiņa vārdiem

Publicitātes foto

Ņemot vērā iepriekš minētos apstākļus, pilnīgi nejauši, bet likumsakarīgi radās dziesma «Taupi», kas lika pamatu kolektīvam «Nothing Special».

Grupa par savas darbības pamatmērķi ir likusi latviešu literatūras klasiķu darbu atdzīvināšanu. Tiesa, sekojot līdzi sabiedrības pulsācijām pēdējo mēnešu laikā, jāsecina, ka Friča Bārdas, Fallija, Jēkaba Lautenbaha Jūsmiņa un citu romantiķu dzejas rindām jāpagaida.

Dziesmā «Taupi» izmantots Raiņa dzejolis «Saimnieciskas pamatmācības» no dzeju krājuma «Tālas noskaņas zilā vakarā» un četrrinde no Raiņa dzīves laikā nepublicēto dzejoļu klāsta.

Grupā «Nothing Special» muzicē četri rūdīti un pieredzējuši darbinieki: Aigars, Ainars, Aivars un Einārs. Katrs no viņiem nāk no sava Latvijas nostūra, taču līdz ar jauno reģionu karti radušās manāmas grūtības noskaidrot, no kura tieši...

Dziesmu var noklausīties «PlatformaMusic.lv».
:: Klausīties >>>


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv