Notiks akcija «Beach Party auto»

Apollo
0 komentāru

Ceturtdien, 10. jūnijā, pulksten 17, Rīgā pie tirdzniecības centra «Spice» sāksies pasākums «Karstā Baltic Beach Party pēcpusdiena», kuras ietvaros Pludmales puika Ufo, mūziķi no grupas «Dzelzs vilks» un «Musiqq», Mārtiņš Freimanis, Olga Rajecka, režisors Kristaps Streičs apgleznos lielās tirkīzzilās pludmales čības, kā arī notiks dažādi jautri un atraktīvi pasākumi lieliem un maziem.

Notiks akcija «Beach Party auto».

Notiks akcija «Beach Party auto».

Publicitātes foto.

Šī pasākuma laikā notiks arī akcija «Beach Party Auto».

20 automašīnu īpašniekiem būs iespēja tikt pie festivāla krāsās un noskaņās aplīmētas automašīnas un ielūguma 2 personām uz šī gada festivālu «ZZ Baltic Beach Party», kas šogad svin savu desmito jubileju un notiks 3 dienas un 3 naktis no 22. līdz 24. jūlijam Liepājas pludmalē.

Visu 20 «Beach Party Auto» īpašnieki saņems uzdevumus, kuru izpilde tiem garantēs ielūgumu uz festivālu, kā arī iespēju cīnīties par titulu «Beach Party desmitgades Auto».

Lai piedalītos akcijā, jāsūta pieteikums uz «konkurss@beachparty.lv», norādot: vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pasta adresi, automašīnas marku un krāsu.

Akcijas dalībniekam jābūt vismaz 18 gadus šajā saulē pieredzējušam, ar autovadītāja apliecību un automašīnu savā īpašumā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv