Notiks fonda «Viegli» koncerts «Vakars. Pietura. Jasmīns» Attēlu galerija

Apollo
1 komentārs

Šovakar plkst.18 Dzelzceļa muzejā notiks fonda «Viegli» koncerts «Vakars. Pietura. Jasmīns», albuma ar tādu pašu nosaukumu prezentācijas pasākumā stāstīja viens no tā dziesmu autoriem Renārs Kaupers.

Koncertā piedalīsies albuma dziesmu autori Jānis Holšteins-Upmanis, Māra Upmane-Holšteine, Renārs Kaupers, Jānis Strapcāns, Raimonds Gusarevs, kā arī Jānis Šipkēvics, kurš piedalījies dziesmas veidošanā kopā ar Upmani-Holšteini.

Jau ziņots, ka fonds «Viegli» izdevis jaunu albumu «Vakars. Pietura. Jasmīns».

Albuma «Vakars. Pietura. Jasmīns» producents un arī dziesmas ar šādu pašu nosaukumu autors Jānis Holšteins-Upmanis par albumu kopumā stāstīja, ka radošajā ziņā tam pielikts daudz vairāk pūļu nekā iepriekš. Dziesmas esot daudz komplicētākas un rūpīgi pārdomātas. Ja iepriekšējā albumā esot bijis daudz prieka un jautrības, tad šajā albumā mūziķi esot gājuši dziļumā. Lai neaizietu prom no Ziedoņa, kuram šis dziļums dzejā ir ļoti svarīgs, mūziķi centušies rūpīgi pārdomāt un atklāt Ziedoņa dzejas dziļās apceres pusi.

Holšteins-Upmanis stāstīja, ka, rakstot jauno albumu, mūziķi esot gribējuši radīt kaut ko citādāku, atšķirīgu no iepriekšējā. Lai gan mūziķi pārsvarā veidojuši dziesmas atsevišķi, tās lieliski saderot kopā albumā. Holšteins-Upmanis teica, ka šīs dziesmas kopumā iezīmē citu «Viegli». Viņš piebilda, ka pašam Ziedonim noteikti būtu paticis šis albums.

Albuma prezentācija notika 4.decembrī Rīgas pasažieru ostā, jo mūziķi esot gribējuši «pieturu», kurā uzstāties. Prezentācijas sākumā Kaupers visiem pavēstīja, ka kuģis ir nokavēts, tāpēc nav kur steigties. Šādi arī jāizbauda jaunais albums un koncerti Dzelzceļa muzejā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv