Notiks veco un mīļo mantu tirdziņš Open Air Vintage Attēlu galerija

Apollo
3 komentāri

Svētdien, 22. decembrī restaurētā koka namā Koka Rīga pircējus gaidīs Open Air Vintage Ziemassvētku tirdziņš – iespēja tikt pie unikālām veco laiku lietām un arī pie tirgotāju pašu darinātiem smalkumiem.

Notiks veco un mīļo mantu tirdziņš Open Air Vintage 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Nu jau 12. reizi Rīgā notiks vienas dienas tirdziņš, kurā pārdevēji liks galdā seno laiku lietas – sākot no apģērba un rotām, beidzot ar interjera priekšmetiem, platēm un veciem fotoaparātiem. Un tas vēl nav viss – daļa tirgotāju būs sarūpējuši arī pašu dizainētas un radītas lietas, kuras lieliski noderēs Ziemassvētku dāvanām.

Open Air Vintage tirdziņš pirmoreiz notika 2009. gadā un tā mērķis ir Rīgā uzturēt dzīvu alternatīvās ieprikšanās tradīciju, kad par pārdevēju var kļūt ikviens, kam ir kas labs krājumā, bet pircēji var iegūt šarmantas lietas, kādas citur neatrast. Līdzīga koncepta tirdziņi sastopami teju visās Eiropas lielākajās pilsētās – Londonā, Parīzē, Berlīnē un citviet.

Starp pārdevējiem būs sastopami vairāki pašmāju modes zīmoli, māksliniece Agrita Krieviņa ar saviem neparasatajiem darinājumiem, modes blogere Agnese Kleina, kā arī vintage entuziasti Retro Spectro un otro roku veikaliņš Otrā Elpa ar savām sendienu pērlēm.  

Tirdziņš notiek Koka Rīgā, Krāsotāju ielā 12, šo svētdien, 22. decembrī no plkst. 11 līdz 17.

Ieeja pasākumā ir bez maksas. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ienākt apollo.lv