Notvertais pedofils strādājis «Rīgas satiksmē» Papildināts Attēlu galerija

Apollo
295 komentāri

Pedofils, kurš Rīgas reģionā centies pavest netiklībā 200 bērnus, strādājis kādā lielā Rīgas pašvaldības uzņēmumā, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija.

Notvertais pedofils strādājis «Rīgas satiksmē» 2 attēli Atvērt

Foto: Valsts policija

TV3 Ziņas otrdienas vakarā vēsta, ka pēc viņu rīcībā esošās informācijas vīrietis bijis «Rīgas satiksmes» darbinieks.

Lai netraucētu izmeklēšanai, policija šo informāciju nekomentē.

Uzņēmums «Rīgas satiksme» apstiprina, ka aizturētais ir viņu darbinieks un norāda, ka nekas neesot liecinājis par šī cilvēka nodarbošanos ārpus darba, uzņēmumā par notikušo esot šokā. Vīrietis aizturēts piektdien savā darbavietā.

«Rīgas satiksme» TV3 Ziņām norāda, ka vīrietis esot strādājis tehniskajā daļā, kas apkalpo jauno uzņēmumu tehniku un infrastruktūru.

Jau ziņots, ka policisti Rīgā aizturējuši kādu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par vairāku mazgadīgu meiteņu izvarošanu.

Kā portāls «Apollo» uzzināja Rīgas reģiona policijas pārvaldē, pagājušās nedēļas beigās policisti aizdomās par pedofiliju aizturējuši 39 gadus vecu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par vairāku mazgadīgu meiteņu izvarošanu un pornogrāfisku materiālu izgatavošanu ar mazgadīgajām, kā arī par mēģinājumu pavest netiklībā aptuveni 200 mazgadīgas meitenes, izmantojot sociālos tīklus.

Policijai ir pamatotas aizdomas, ka no vīrieša varētu būt cietušas arī citas personas, tādēļ ikvienu, kas ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, policija lūdz atsaukties, zvanot uz tālruņu numuriem: 26653658, 110 vai anonīmi – 67086677.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv