Nozieguma brīdī pieķer rūdītu kabatzagli

Apollo
0 komentāru

Ceturtdien no rīta Rīgas Starptautiskajā autoostā policisti nozieguma izdarīšanas brīdī aizturēja rūdītu kabatzagli, kurš bija pamanījies kādam no starptautisko reisu pasažieriem izzagt no somas maku ar naudu, kredītkartēm un dokumentiem, portālam «Apollo» pavēstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāve Sigita Pildava.  

Nozieguma brīdī pieķer rūdītu kabatzagli

Foto: «Apollo»/R.Oliņš

Ap pulksten 7.30 kāds vīrietis pavadīja uz starptautisko reisu citu vīrieti. Kad pasažieris kāpa iekšā autobusā, kabatzaglis izmantoja izdevību un vīrietim no somas izvilka maku, kurā atradās 115 lati, bankas kartes un dokumenti.

Policisti 1981.gadā dzimušo kabatzagli aizturēja notikuma vietā. Par notikušo sākts kriminālprocess un tuvākajā laikā tiesa lems par drošības līdzekli.

Pēc Pildavas teiktā, garnadzis savu amatu piekopj jau sen. Pirmo reizi par kabatzādzību viņš aizuturēts jau 12 gadu vecumā. Līdz šim noziedznieks ticis sodīts jau piecas reizes.

Ceturtdienas rītā kabatzaglis esot devies uz darbu celtniecībā, taču nolēmis iegriezties autoostā, lai izdarītu kabatzādzību. Pildava tāpat norādīja, ka līdz ar ekonomiskās krīzes sākumu esot vērojama tendence - tie garnadži, kuri «treknajos gados» bija savu nelikumīgo rūpalu pametuši novārtā, šobrīd tam atkal pievērsušies.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv