Obama mudina nesapriecāties par naftas noplūdes apturēšanu Meksikas līcī

Apollo
0 komentāru

Komentējot ziņas par naftas noplūdes apturēšanu Meksikas līcī, ASV prezidents Baraks Obama piektdien aicināja par agru nesapriecāties, norādot, ka ir jāatrod pastāvīgs risinājums, kā pielikt punktu šai katastrofai.

Obama mudina nesapriecāties par naftas noplūdes apturēšanu Meksikas līcī

Foto: Scanpix/Reuters

«Šodien medijos bija daudz ziņu, kas vēstīja - «iespējams, šī lieta nu ir paveikta»,» atzina Obama. «Mēs nebūsim galā, iekams mēs nebūsim pilnīgi droši, ka esam apturējuši noplūdi un ir atrasts pastāvīgs risinājums.»

«Mēs virzāmies šajā virzienā, taču es nevēlos, lai mēs pārlieku sapriecātos,» viņš piebilda.

Kā LETA jau vēstīja, britu enerģētikas giganta «British Petroleum» (BP) pārstāvji ceturtdien paziņoja, ka līdz ar jaunā noslēga uzstādīšanu virs avarējušā naftas urbuma apturēta naftas noplūde Meksikas līča ūdeņos.

«Uz šo brīdi naftas noplūde Meksikas līcī ir apturēta,» sacīja BP viceprezidents Kents Vells. Viņa vārdus apstiprina arī puskilometra dziļumā uzstādītās videokameras kadri.

Šī ir pirmā reize 87 dienu laikā kopš avārijas uz naftas ieguves platformas «Deepwater Horizon», kad naftas noplūdi izdevies apturēt.

ASV prezidents arī uzsvēra, ka joprojām priekšā ir milzīgs darbs, likvidējot līdz šim ASV vēsturē postošākās vides katastrofas sekas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv