Obamu inaugurācijas laikā izglābs Zirnekļcilvēks

Apollo
0 komentāru

Gatavojoties jaunievēlētā ASV prezidenta Baraka Obamas inaugurācijas ceremonijai, komiksu veidotāji «Marvel Comic» radījuši komiksu, kurā Zirnekļcilvēks izglābj politiķi no viltvārža, ziņo «Associated Press».

Obamu inaugurācijas laikā izglābs Zirnekļcilvēks

Foto: Marvel Comic

Īss sižeta apraksts: fotografējot inaugurācijas ceremoniju, Zirnekļcilvēka «alter ego» Pīters Pārkers ievēro Obamas dubultnieku. Supervaronis nolemj, ka «nākamajam prezidentam ir nepieciešams Zirnekļcilvēks», un sāk rīkoties. Lai atpazītu, kurš Obama ir īstais, bet kurš - viltvārdis, supervaronis met viņiem ar basketbola bumbu. Galu galā viltvārdis tiek atmaskots, ļaunums tiek sodīts un jaunais prezidents pateicas savam varonim par palīdzību.

«Marvel Comic» mājas lapā izvietotā informācija liecina, ka īpašā komiksa stāstu radījis Zems Vells, savukārt ilustrāciju autori ir Tods Nauks un Frenks D'Armata. 14. janvārī, sešas dienas pirms inaugurācijas ceremonijas, komikss parādīsies mazumtirdzniecībā.

«Kad mēs uzzinājām, ka jaunievēlētais prezidents Obama krāj komiksus par Zirnekļcilvēku, mēs sapratām, ka šiem diviem vēsturiskajiem varoņiem ir jāsatiekas. Zirnekļcilvēka fans, kas apmetīsies Ovālajā kabinetā - tāds notikums bija jāiemūžina «Pārsteidzošā Zirnekļcilvēka» lappusēs,» paziņojis «Marvel Comic» galvenais redaktors Džo Kesada.

Kādā no savām daudzajām intervijām Obama atklāja, ka bērnībā kolekcionēja komiksus par Zirnekļcilvēku un Konanu iznīcinātāju. Kad Obama bija Ilinoisas pavalsts gubernators, tās oficiālajā interneta vietnē bija publicēta fotogrāfija, kurā viņš ir redzams, stāvot pie Zirnekļcilvēka statujas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv