«Ober-Haus»: Privātmāju tirgū ir ārkārtīgi maz pieprasījumam atbilstoša piedāvājuma

Apollo
15 komentāri

Privātmāju segmentā aktivitāte aprīlī turpinājās iepriekšējo mēnešu līmenī un bija augsta. Tirgū ik pa laikam nonāk labs un pieprasījumam atbilstošs piedāvājums pieprasītā atrašanās vietā un par adekvātu cenu, taču attiecīgu piedāvājumu ir ārkārtīgi maz, teikts nekustamā īpašuma kompānijas «Ober-Haus» mājokļu tirgus pārskatā.

Privātmājas

Foto: Lita Krone/LETA

Šādiem īpašumiem ir attiecīga pircēju kategorija, kas ir ieinteresēta īpašumu iegādē, taču joprojām ir diezgan daudz pārdevēju, kas savus īpašumus mēģina pārdot par tirgus situācijai neatbilstoši augstām cenām, norāda «Ober-Haus».

Klienti interesējas par ekonomiskām, nelielām 100 līdz 150 kvadrātmetrus lielām privātmājām cenu kategorijā līdz 100 000 eiro (70 000 latu). Arī aprīlī, līdzīgi kā iepriekšējā mēnesī, vietējie pircēji turpināja interesēties par jaunbūvēm vai remontējamām privātmājām.

Iestājoties arvien siltākam laikam, nemainīgi augsta interese ir par mājām un zemes gabaliem dārziņu rajonos. Pēc «Ober-Haus» speciālistu domām, šajā segmentā, tuvojoties vasarai, aktivitāte varētu tikai palielināties.

Aprīlī ir novērota liela privātpersonu interese arī par zemesgabalu iegādi privātmāju būvniecībai, ja tiem neizdodas atrast savām prasībām un iespējām atbilstošus jaunbūves vai remontējamus privātmāju piedāvājumus.

Pārsvarā klienti vēlas iegādāties labus zemesgabalus ar visām komunikācijām vai vismaz ar jau pievilktu elektrību. Ja komunikāciju nav, tad pircējiem nav intereses par šādu īpašumu.

Klientus interesē piedāvājumi, kuru cena ir ap 15-20 eiro (10,5 līdz 14 lati) par vienu kvadrātmetru Rīgas apkārtnē un 30-40 eiro (21 līdz 28 lati) par vienu kvadrātmetru Rīgā. Ir interesenti arī zemes gabaliem līdz 50 kilometru attālumā no Rīgas. Arī šajā segmentā nemainīgi lielākā interese ir par banku īpašumā esošiem īpašumiem, teikts pārskatā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
23

2017. gada 23. novembris

Vārda dienas

Zigfrīda, Zigrīda, ZigrīdsSigrija, Zigfrida, Zigda, Ziga, Zigrita, Zigrids, Zigrida, Zigra, Sigrūna, Sigrīda, Gunilla

Valūtu kursi

23.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv