«OKartes autosporta akadēmija» uz Talsiem brauks pēc uzvaras

Apollo
0 komentāru

Šajā nedēļas nogalē, 18. un 19.maijā, Talsu apkārtnē, startēs Latvijas Rallija čempionāta 4. posms, rallijs «Talsi 2013». R2 klasē uz starta stāsies deviņas ekipāžas no piecām valstīm, tajā skaitā arī «OKartes Autosporta Akadēmijas» sportisti - Ralfs Sirmacis / Māris Kulšs, Emīls Blūms / Andris Mālnieks un Kristaps Feldmanis / Raivis Poišs.

«OKartes autosporta akadēmija» uz Talsiem brauks pēc uzvaras

Foto: Aigars Tīdmanis/Go4speed

Pēc veiksmīgi iesāktas vasaras sacīkšu sezonas «Kalnamuižas» rallijsprintā, autosportisti atzīst, ka uz ralliju «Talsi 2013» brauc cīnīties par uzvarām. Šī brīža R2 klases līderis Sirmacis: «Aizvadītajā rallijsprintā ar komandas biedru Blūmu izvērtās interesanta cīņa, ceru, ka varēsim to turpināt arī Talsos.»

Padoties negrasās arī Blūms, kurš šobrīd Latvijas Rallija čempionāta kopvērtējumā no līdera atpaliek tikai par pieciem punktiem. «Centīšos braukt maksimāli ātri un precīzi, lai uzvarētu. Jābrauc tā, lai pašam prieks. Domāju, ka viss ieplānotais izdosies,» komentē Blūms.

Jaunākais akadēmijas rallists ir Kristaps Feldmanis, kuram šī ir pirmā rallija sezona viņa autosportista karjerā. «Mans mērķis gaidāmajā rallijā ir turpināt mācīties gan braukšanu, gan trenēt sadarbību ar stūrmani. Man ir svarīgi sezonas beigās spēt ievērojami kāpināt tempu un cīnīties par augstiem rezultātiem. Nevēlos likt komandai vilties,» stāsta Feldmanis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv