«Olainfarm» paplašinās «Latvijas Aptieku» tīklu

Apollo
8 komentāri

AS «Olainfarm» februārī noslēdza līgumu ar AS «SEB Banka» par aizdevuma summas palielināšanu par 6,6 miljoniem eiro līdz 12 miljoniem eiro. To plānots izmantot farmācijas mazumtirdzniecības un citu ar farmācijas jomu saistītu uzņēmumu iegādei, portālam «Apollo» pavēstīja uzņēmumā.

«Olainfarm» paplašinās «Latvijas Aptieku» tīklu

Foto: Lita Krone/LETA

«Lai saglabātu uzņēmuma uzrāvienu un izaugsmi ilgtermiņā, šogad turpināsim paplašināt «Latvijas Aptieku» tīklu. Pagaidām tiek apsvērta piecu jaunu aptieku iegāde, līdz ar to «Latvijas Aptieku» tīklā būs 50 aptiekas visā Latvijā,» stāsta «Olainfarm» valdes loceklis Salvis Lapiņš.

Sakarā ar aizdevuma summa palielināšanu tika parakstīti arī vairāki komercķīlas līgumi un hipotēkas līgumi. Saskaņā ar tiem nodrošinātā prasījuma kopējā maksimālā summa ir nedaudz lielāka par 13 miljoniem latu. Tāpat kā iepriekš, arī palielinātā aizdevuma nodrošināšanai ir ieķīlātas AS «Olainfarm» meitas uzņēmumu kapitāla daļas, nekustamais īpašums, kā arī meitas uzņēmumu manta.

AS «Olainfarm» konsolidētais peļņas un zaudējumu aprēķins par koncerna darbību 2012.gadā liecina, ka koncerns ir uzstādījis jaunu peļņas rekordu, nopelnot 9,75 miljonus latu (13,88 miljoni eiro). Tas ir par 41% vairāk, nekā 2011.gadā, kad AS «Olainfarm» peļņa bija 6,91 miljons latu (9,84 miljoni eiro).

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv