Olga Dreģe: Arī mans radošais mūžs tuvojas izskaņai Attēlu galerija

Apollo
28 komentāri

Dailes teātra aktrise Olga Dreģe, kura seriālā «UgunsGrēks» iejutās konkurentu viesnīcas īpašnieces Lidijas Āboliņas lomā, par seriāla beigām skumst, bet atzīst, ka aktiera mūžs ir tik garš, cik viena filma. Tomēr aktrise neslēpj to, ka līdz ar «UgunsGrēka» finālu arī viņas aktrises gaitām tuvojas beigas.

Dreģe izdevumam «Vakara Ziņas» stāsta, ka «UgunsGrēks» bijis lielisks piedzīvojums, kurā atkal jutusies kā jaunībā, kad, filmējot lielās kinolentes, satiekas aktieri no visas Latvijas – visa seriāla garumā tajā piedalījušies teju 200 aktieri. 

«Man šīs seriāla noslēguma sajūtas ir pazīstamas, jo arī mans radošais mūžs tuvojas izskaņai. Man šobrīd ir ļoti daudz pārdomu un padarīta darba sajūta. (..) Piedalīšanās «UgunsGrēkā» man ir priecīgs, bagāts un dāsns nobeigums manam darba mūžam,» izdevumam atklāti pauž Dreģe.

Jau vēstīts, ka piektdien, 19. maijā, noslēgsies skatītāju iecienītais seriāls «UgunsGrēks». Seriāls 17 sezonu laikā piedzīvojis vairāk nekā 1200 sēriju un tajā filmējušies gandrīz 200 aktieri. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv