Olijars: vēlos atgriezties savā līmenī

Apollo
0 komentāru

Latvijas barjerskrējējs Staļislavs Olijars intervijā laikrakstam «Diena» ceturtdien uzsvēris, ka šogad Eiropas čempionātā Barselonā vēlas nosargāt pirms četriem gadiem Gēteborgā izcīnīto titulu.

Olijars: vēlos atgriezties savā līmenī

Foto: Reuters/«Scanpix»

«Mans uzdevums ir līdz sezonas galvenajam startam Eiropas čempionātam Barselonā censties pietuvoties kādreizējam līmenim. Protams, izcīnīt augstu vietu Olimpiādē vai pasaules čempionātā ir daudz grūtāk, jo tur ir pavisam cits līmenis. Pašreizējiem rezultātiem īpašu vērību nepievēršu. Galvenais būs, kādu rezultātu es un konkurenti uzrādīs sezonas galvenajās sacensībās,» laikrakstam paskaidrojis Olijars.

Latvijas sportists uzskata, ka, lai cerētu uz augstu vietu Barselonā, 110 metru distance būs jāveic ātrāk par 13,30 sekundēm.

Tāpat Olijars uzsvēra sacensību nepieciešamības nozīmi: «Šosezon darbs notiek daudz profesionālāk, lai rezultāts būtu Barselonā. Man ir savas lietas, bet tās netraucē treniņiem. Pašreiz man ir svarīgi pēc iespējas vairāk startēt. Skriet mačos tomēr ir vieglāk nekā trenēties. Lai būtu sacensības, iespējams, skriešu arī Latvijā, vienalga, Valmierā vai Bauskā, - tam nav nozīmes.»

Olijars atklāja, ka 14. jūnijā viņam paredzētas sacensības Prāgā.

Savukārt Eiropas čempionāts vieglatlētikā sāksies 27.jūlijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv