Olimpiskajā ciematā Vankūverā pacels Latvijas karogu

Apollo
0 komentāru

Ceturtdien olimpiskajā ciematā Vankūverā svinīgā ceremonijā pacels Latvijas karogu.

Olimpiskajā ciematā Vankūverā pacels Latvijas karogu

Foto: R.Oliņš/«Apollo»

Karoga pacelšana notiks plkst. 14 pēc Vankūveras laika, kas būs tieši pusnaktī no 11. uz 12. februāri pēc Latvijas laika.

Karoga pacelšanas laikā klāt būs arī oficiālās personas no vadības - LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, delegācijas vadītājs Žoržs Tikmers, kā arī pārstāvji no Latvijas vēstniecības Kanādā.

Lai gan lielākā daļa Latvijas olimpiešu dzīvo Vistlerā, karogu pacels Vankūveras olimpiskajā ciematā, kur spēļu laikā dzīvos Latvijas hokejisti, kuri gan uz karoga pacelšanu vēl nebūs ieradušies, jo tajā laikā uz Vankūveru vēl tikai lidos. Pagaidām Vankūveras olimpiskajā ciematā ir apmeties tikai šorttrekists Haralds Silovs.

Olimpiskajās spēlēs šoreiz ir divi olimpiskie ciemati, jo Vistlerā dzīvos un sacensībās piedalīsies slēpotāji, bobslejisti, kamaniņu braucēji, skeletonisti un biatlonisti.

Kā aģentūrai BNS pastāstīja Latvijas delegācijas preses atašejs Marita Vilciņa, karoga pacelšana visticamāk būs īsa 15 līdz 20 minūtes gara ceremonija, kurā mastos tiks uzvilkti arī vairāku citu valstu karogi. Līdzīgas ceremonijas ir notikušas arī pirms citām olimpiskajām spēlēm.

Vakarā pēc karoga pacelšanas notiks Latvijas delegācijas sapulce, kurā balsojot noteiks karognesēju spēļu atklāšanas ceremonijā. Viņa personību Latvijā uzzinās piektdienas rītā.

Vankūveras olimpiskās spēles norisināsies no 12. līdz 28.februārim.

Vairāk olimpisko spēļu ziņu lasiet «www.bns.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv