«Olimps» iekļūst Latvijas kausa izcīņas pusfinālā

Virslīgas futbola klubs «Olimps» otrdien ar 2:0 (1:0) savā laukumā pārspēja Kuldīgas «Ventu» un kā pirmā vienība iekļuva Latvijas kausa izcīņas pusfinālā.

Rezultātu mača 41. minūtē atklāja Jevgeņijs Zarudnijs, bet 2:0 «Olimpa» labā otrā puslaika pirmajā minūtē panāca Maksims Daņilovs.

Trešdien notiks pārējās trīs ceturtdaļfināla spēles — «Jūrmalas» komanda Slokas stadionā uzņems pēdējo divu gadu Latvijas kausa ieguvēju «Ventspils» vienību, Daugavpils «Dinaburg» viesos spēlēs ar «Liepājas metalurgu», bet «Rīga» tiksies ar čempionvienību «Skonto».

Latvijas kausa izcīņas pusfināla pāru izloze notiks 5. jūlijā. Latvijas kausa izcīņas pusfināla spēles notiks septembra sākumā, bet fināls — 25. septembrī Rīgā, «Skonto» stadionā.