Olšteins kategoriski noliedz visas izvirzītās «apsūdzības» Papildināts

Apollo
0 komentāru

Medijos ir izplatīta nepatiesa un safabricēta informāciju par sešu Zatlera Reformu partiju (ZRP) atstājušo partijas biedru, jaunievēlēto 11. Saeimas deputātu darbību un darbības mērķiem, paziņojumā norāda līdzšinējais ZRP biedrs Klāvs Olšteins.

Olšteins kategoriski noliedz visas izvirzītās «apsūdzības»

Foto: Ieva Čīka/LETA

«Tā pilnībā neatbilst patiesībai portāla «pietiek.com» izplatītie apgalvojumi, ka jaunizveidotā neatkarīgo deputātu grupa būtu pieprasījusi apmaiņā pret atbalstu topošajai Valda Dombrovska valdībai nodrošināt grupai iekšlietu un satiksmes ministru amatus,» norāda Olšteins.

Visi seši bijušie ZRP biedri tikās ar Dombrovski un informēja par neatkarīgo deputātu konsekventu atbalstu viņam kā Ministru prezidenta amata kandidātam, gan par to, ka neviens no deputātiem nepieprasa ieņemt ministru amatus.

Sarunas gaitā norādīts: neatkarīgo deputātu grupas mērķis nav amati valdībā, tomēr - ja Dombrovskis kā valdības veidotājs izšķirsies piedāvāt neatkarīgo deputātu grupai kādu amatu - tam tiks virzīts kompetents nozares profesionālis.

Tāpat Dombrovskim paziņots, ka neatkarīgie deputāti atbalsta Valda Zatlera kandidatūru Saeimas priekšsēdētāja amatam un pie partijām nepiederošā Aivja Roņa kandidatūru satiksmes ministra amatam.

Iekšlietu ministra amatam Olšteins neesot pieteicies pats. Šovakar intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā «Panorāma» pēc ilgas tirdīšanas Olšteins atzinās, ka iekšlietu ministra amatam viņu izvirzījis partijas biedrs Romualds Ražuks, ziņo LETA.

Olšteins tad apliecinājis, ka būtu gatavs uzņemties šos pienākumus, ja būtu tāda nepieciešamība, taču partijai jau esot izvirzīts kandidāts šim amatam - Rihards Kozlovskis, un viņš šo izvēli respektējot.

ZRP, gan no partijas atšķēlušies seši Saeimas deputāti šovakar sarunās apliecinājuši atbalstu tam koalīcijas modelim, kāds veidots līdz šim, šovakar intervijā «TV3» raidījumam «Nekā personīga» apstiprināja Dombrovskis.

Līdz ar to darbs pie koalīcijas izveides tiks turpināts, ziņo LETA.

Tomēr Dombrovskis atzina, ka, iespējams, būs nepieciešama kāda «amatu pārbīde», lai minētos sešus deputātus iesaistītu koalīcijas darbā.

Konkrētas prasības gan no atšķēlušās grupas nav izskanējušas, neviens no sešiem deputātiem arī nepretendējot uz kādu ministra amatu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

30.03.2017
Ienākt apollo.lv