«Olympique» «izsit» «Real», «Manchester United» sagrauj «AC Milan»

Trešdienas vakarā UEFA Čempionu līgā kļuva zināmi vēl divi ceturtdaļfinālisti, par kuriem kļuva Lionas «Olympique» un «Manchester United» futbolisti.

Cristiano Ronaldo

Madrides «Real» jau mača 6. minūtē izlīdzināja rezultātu divu spēļu summā (pirmajā mačā Lionā ar 1:0 uzvarēja mājinieki), kad precīzs sitiens padevās Krištianu Ronaldu. Tomēr spēles 75. minūtē Miralems Pjaničs panāca izlīdzinājumu, tādejādi atlikušajā laikā «Real» bija jāgūst divi vārti, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, taču tas nenotika.

Mančestrā laukumā saimnieki pēc uzvaras viesos ar 3:2 pār «AC Milan» jutās pārliecinoši un jau 13. minūtē Veins Rūnijs izvirzīja «Manchester United» vadībā. Otrā puslaika 2. minūtē Rūnijs vēlreiz satrieca Milānas komandu, panākot 2:0, tādejādi «AC Milan» bija jāgūst trīs vārti, lai divu spēļu summā panāktu neizšķirtu.

Mača 59. minūtē korejietis Džisuns Parks guva jau trešos vārtus mājinieku labā. Atlikušajā laikā «milāniešiem» goda vārtus gūt neizdevās, turpretī Darens Flečers 88. minūtē panāca jau 4:0, tādejādi «Manchester United» iekļuva Čempionu līgas ceturtdaļfinālā, divu spēļu summā triumfējot ar 7:2.

Atgādinām, ka otrdien vietu ceturtdaļfinālā izcīnīja Minhenes «Bayern» un Londonas «Arsenal» futbolisti.