Opozīcija sola neatbalstīt valsts 2014.gada budžetu

Apollo
21 komentārs

Saeimas opozīcijā pārstāvētie politiskie spēki - apvienība «Saskaņas centrs» (SC) un Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) - sola rīt Saeimas sēdē neatbalstīt valsts 2014.gada budžeta pieņemšanu.

Opozīcija sola neatbalstīt valsts 2014.gada budžetu

Foto: Ieva Lūka/LETA

SC frakcijas vadītāja vietnieks Valērijs Agešins aģentūrai LETA sacīja, ka šī politiskā spēka deputāti negatavojas atbalstīt nākamā gada budžetu, jo šis ir «neizpildīto solījumu budžets, ko ir viegli pierādīt». Piemēram, bija paredzēts samazināt iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) likmi, kas tomēr netiks darīts.

«Mēs nebūsim valdības un koalīcijas glābšanas komanda,» teica Agešins, piebilstot, ka rīt Saeimas sēdē SC parlamentārieši tomēr mēģinās pārliecināt deputātus par atbalstu vairākiem saviem priekšlikumiem.

Rīt plkst.8.30 notiks SC frakcijas sēde, kurā arī tiks pārrunāti ar budžetu saistītie jautājumi.

ZZS rīt «abām rokām» balsos pret budžeta pieņemšanu, aģentūrai LETA sacīja politiskā spēka Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis. Viņš nelolo nekādas ilūzijas saistībā ar ZZS priekšlikumu izskatīšanas gaitu, jo viss notiks, kā to ir nolēmusi koalīcija. Vaicāts, vai viņš necer uz brīnumu, ZZS frakcijas priekšsēdētājs atbildēja, ka «brīnumi notiek tikai pasakās, bet šeit ir skarbā realitāte».

Rīt Saeimas darba kārtības jautājumus ZZS apspriedīs frakcijas sēdē plkst.8.15, taču nav plānots mainīt politiskā spēka pieņemto lēmumu.

Kā ziņots, ZZS neatbalstīs budžeta pieņemšanu, jo valdība nav atbalstījusi būtiskākos no politiskā spēka sagatavotajiem budžeta papildināšanas priekšlikumiem, aģentūru LETA informēja ZZS pārstāve Ilona Jurševska.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv