Orbakaite Aishai izlozē 10. uzstāšanās numuru

Apollo
0 komentāru

No 28. jūlija līdz 2. augustam Jūrmalā norisināsies astotais starptautiskais populārās mūzikas jauno izpildītāju konkurss «Jaunais vilnis». Dalībnieki Rīgas domē jau izlozēja otrās un trešās konkursa dienas numurus. Latvijas pārstāve Aisha konkursa otrajā dienā startēs ar 10. kārtas numuru, bet trešajā — ar 14.

Orbakaite Aishai izlozē 10. uzstāšanās numuru

Foto: Publicitātes foto

Atklāšanas koncertā uzstājās pieredzējušie estrādes mākslinieki, un viņiem bija jāizlozē pirmās konkursa dienas dalībnieku kārtas numuri. No futbola kausa uzstāšanās numuru Aishai izlozēja «Jaunā viļņa» mūzas Allas Pugačovas meita Kristīna Orbakaite. Arī pirmajā dienā Aishai būs jāuzstājas desmitajai.

Šogad konkursā piedalās 16 dalībnieki no 12 valstīm — Baltkrievijas, Gruzijas, Indonēzijas, Itālijas, Kazahstānas, Ķīnas, Polijas, Krievijas, Ukrainas, Somijas, Francijas un Latvijas.

Žūrijas pārstāvji: Igors Krutojs, Raimonds Pauls, Igors Nikolajevs, Laima Vaikule, Valērija, Leonīds Agutins, Konstantīns Meladze, Vladimirs Presņakovs, Maks Fadejevs, Valērijs Meladze un Nikolajs Baskovs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv