Organizatori prognozē ap 100 ekipāžu piedalīšanos rallijā «Kurzeme 2009»

Apollo
0 komentāru

Organizatori prognozē ap 100 ekipāžu piedalīšanos rallijā «Kurzeme 2009» 29. un 30. augustā.

Organizatori prognozē ap 100 ekipāžu piedalīšanos rallijā «Kurzeme 2009»

Foto: Rallija "Kurzeme" rīkotāji

«Rallija «Kurzeme 2009» norise pārcelta no jūlija vidus uz augusta pēdējo nedēļas nogali, tādējādi desmitniekā trāpījuši sacensību organizatori. Igaunijā atcelts vietējais čempionāta posms, un uz Liepāju solījušās braukt visas spēcīgākās kaimiņvalsts ekipāžas, pastāstīja rallija «Kurzeme 2009» direktors Uldis Hmieļevskis.

Liepājas apkārtnes ceļos startēs visas spēcīgākās Igaunijas pilnpiedziņas ekipāžas. Savu līdzdalību apsolījis arī viens no Igaunijas spēcīgākajiem rallistiem Georgs Gross, kurš brauks ar WRC spēkratu un būs ļoti nopietns konkurents Ivaram Vasaraudzim.

29. augusts sportistiem būs iesildīšanās, jo vajadzēs veikt divus kilometrus garo pilsētas ātrumposmu, kas notiks Satiksmes, Dūņu ielas un uzņēmuma «Vega-1» apkārtnē.

«30. augustā paredzēti ātrumposmi, kurus, ja labi saplāno laiku, skatītāji varēs noskatīties visus,» uzsvēra Hmieļevskis.

Rallijs «Kurzeme 2009» iecerēts kā ģimenes pasākums, jo sestdien, 29. augustā, jau no plkst. 10.00 Rožu laukumā varēs iepirkt visu vajadzīgo skolai. Pie Latvijas 1. rokkafejnīcas visu dienu uzstāsies bērnu ansambļi, bet vakarā dziedās Normunds Rutulis un spēlēs Liepājas grupas, būs arī Latvijas «Gada auto» parāde.

Rallija štābs būs autocentrā «Skandi Motors», kur ikviens jau var apskatīt Ivara Vasaraudža automašīnu, kas piedalīsies rallijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv